26
    Sign in

Libri sportiv i Stake paguan në dy baste 100 me 1 me rezultate të sakta

31 jan 2024
Leon Travers 31 jan 2024
Share this article
Or copy link
  • Stake lajme në Twitter për dy baste correct score 100 me 1 që fituan në ditë të njëpasnjëshme
  • I pari ishte një bast në një ndeshje në Bundesliga 2, dhe tjetri ishte nga Kupa e Azisë AFC .
  • Tregjet e rezultateve të sakta ofrojnë pagesat më të larta për baste futbolli me një përzgjedhje të vetme
  • Filloni të vini baste në turnet dhe ndeshjet tuaja të preferuara të futbollit me kodin tonë të bonusit të Stake
  • Rrufeja godet dy herë teksa dy bastorë shënuan rezultate të sakta 100:1
  • Strike 1 - Hamburger SV 3 - 4 Karlsruher
  • Goditja 2 - Iraku 2 - 3 Jordania
  • Tregu më i mirë i basteve për shanse të mëdha
Kënaqësi e dyfishtë për dy klientë në Stake.com pasi bastet e tyre të egra 100 me 1 rezultatin e saktë fitojnë.

Rrufeja godet dy herë teksa dy bastorë shënuan rezultate të sakta 100:1

Si dikush që dikur vendosi një bast 100 me 1, unë mund të transmetoj gëzimin dërrmues që do të kishin përjetuar këta dy bastorë në Stake.com kur binte bilbili i fundit në ndeshjet përkatëse.

Strike 1 - Hamburger SV 3 - 4 Karlsruher


Nuk e kam idenë se nga erdhi ky parashikim i saktë i rezultatit. Para fillimit, Hamburger SV ishte në vendin e tretë në Bundesliga 2, ndërsa Karlsruher e nisi ditën në pozitën e 11-të me vetëm një fitore jashtë fushe në tetë ndeshje.

Është e qartë se një lojtar i basteve të Stake.com kishte imagjinuar një thriller me shtatë gola, duke vendosur një bast 5,01 $ në Hamburger SV 3 - 4 Karlsruher duke qenë rezultati i saktë.

Brenda pesë minutave të para, Karlsruher ishte dy herë në avantazh falë një dyshe të Igor Matanoviç. Megjithatë, Jatta (33) dhe Benes (35) barazuan rezultatin, pasi skuadrat shkuan në barazim 2 - 2 në pjesën e parë.

Ashtu si e para, edhe pjesa e dytë shkoi në mënyrë perfekte, me Karlsruher që shënoi në minutën e 46-të përmes Budu Zivzivadze. Hamburger SV barazoi në minutën e 62-të nga një goditje e Glatzel.

Mbetën edhe 28 minuta, dhe gjithçka që i nevojitej bastistëve ishte një gol për Karlsruherin pa u shënuar më. Kënaqësia erdhi në minutën e 81-të pasi Wanitzek shënoi. Karlsruher vazhdoi dhe basti 100 me 1 u zgjidh.

Goditja 2 - Iraku 2 - 3 Jordania


Ky bastues kishte një sy të mprehtë në Kupën e Azisë AFC dhe zgjodhi këtë bast të saktë të rezultatit. I tillë ishte besimi i bastit që ai vuri bast 28 dollarë për rezultatin, gjë që i dha atij një pagesë prej 2,800 dollarësh.

Çfarë loje ishte kjo, dhe si shumica prej nesh, jam i sigurt se bastuesi mendoi se kjo nuk do të ishte dita e tij. Irani kryesoi Grupin C dhe Jordania përfundoi e 3-ta në Grupin E, i cili vendosi këtë raund të 16-të. Në bazë të formës, Iraku ishte favoriti i qartë, por jo për këtë klient të Stake.com.

Ndeshja ishte e ngadaltë, me golin e parë që erdhi në kohë shtesë në fund të pjesës së parë. Ishte Jordan ai që e shënoi.

Iraku u kundërpërgjigj në minutën e 68-të me anë të Natiqit dhe kaloi në epërsi kur Aymen Hussein shënoi në minutën e 76-të. Megjithatë, Hussein u përjashtua disa sekonda më vonë për tallje me festën e çuditshme të Jordanit për të ngrënë bar.
Gjithsesi, dukej sikur Iraku do të vazhdonte pasi ora kalonte 90 minutat dhe rezultati mbeti 2 - 1. Trego dramën që i bën bastet sportive një nga përvojat më emocionuese në tokë. Yazan Al-Arab shënoi për Jordaninë në minutën e 5-të të shtesës. Pak më vonë, Al-Dardour u dërgua me karton të kuq për në Jordani.
Me rezultatin 2 - 2 në tabelë dhe 10 v 10 në fushë, ndeshja dukej e vendosur për kohën shtesë. Por Al-Rashdan i Jordanisë kishte ide të tjera. Në 90+7', ai rrëmbeu fituesin më dramatik për të thyer zemrat irakiane, duke gëzuar bastuesin tonë.

Tregu më i mirë i basteve për shanse të mëdha

Stake ofron më shumë se 100 tregje për shumicën e ndeshjeve të futbollit, duke u dhënë klientëve një sërë opsionesh. Tregjet më të njohura të basteve të futbollit janë 1x2, shanset e dyfishta dhe golat totale (zakonisht nën/mbi 2.5).

Megjithatë, bastorët që duan ndjekjen e shanse të mëdha gjithmonë shikojnë tregjet e rezultateve të sakta. Natyrisht, sa më të gjata të jenë shanset, aq më e rrezikshme është. Ju nuk do të fitoni çdo bast, por kur vendosni këto baste, pagesat mund të jenë të pabesueshme.

Këto dy baste shfaqin potencialin e basteve të sakta të rezultateve. 100 deri në 1 çmime për një përzgjedhje të vetme. Asnjë treg tjetër para ndeshjes nuk mund ta krahasojë atë. Gjëja që duhet mbajtur mend është të kontrolloni bankrollin tuaj. Ju do të humbni shumë baste, por një fitore mund ta kthejë llogarinë tuaj përsëri në fitim.

Nëse doni të vendosni njohuritë tuaja të futbollit në provën përfundimtare, lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues HUGE kur regjistroheni në Stake.com. Kjo ju jep një bonus depozite prej 200%, i cili mund të përdoret në bastet e futbollit me rezultate të sakta. Zbatohen termat dhe kushtet.