Sign in
  Faqet alternative të basteve të Stake

  Faqet alternative të basteve të Stake

  Me crypto kumar në rritje; këto janë disa nga faqet më të mira të basteve alternative të Stake .com për vitin 2022. Lexoni për të zbuluar:

  • Faqet alternative të Stake.com
  • Rocketpot
  • BC.Lojë
  • Pse të përdorni një faqe bastesh alternative të aksioneve?
  • Bonusi i Stake.com
  • Faqet alternative të basteve të Stake.com - FAQ

  Faqet alternative të Stake.com

  Ndërsa Stake.com konsiderohet gjerësisht si platforma numër një e basteve të crypto , ka disa pretendentë që këputen në këmbë. Kjo faqe do të shikojë opsionet e tjera dhe do të nxjerrë në pah faqet më të mira të basteve alternative të Stake .

  Hidhini një sy tabelës së mësipërme për të parë se cilat alternativa janë të disponueshme ndaj Stake.com . Për më tepër, vazhdoni të lexoni këtë udhëzues për të mësuar më shumë rreth këtyre faqeve të tjera të lojërave të fatit dhe përfitimeve që ato ofrojnë.

  Faqet alternative të basteve të aprovuara të Stake.com

  Faqet e lojërave të fatit të kriptomonedhave janë në rritje. Këta janë disa nga yjet në rritje për t'i mbajtur sytë hapur.

  Rocketpot


  Rocketpot është një sit crypto kazino, libër sporti dhe pokeri. Kazino ofron gjithçka, nga Rocketpot Originals dhe video lojëra elektronike deri te blackjack , ruletë, baccarat dhe shitës të drejtpërdrejtë. Për bastet sportive, ka më shumë se 20 disiplina, duke përfshirë NFL , MLB , NBA dhe NHL.

  Pokeri është produkti më i fundit që është shtuar në platformë, që do të thotë më shumë opsione për klientët. Për më tepër, Rocketpot ka një bonus mirëseardhjeje tërheqëse dhe shumë promovime për të mbajtur të kënaqur lojtarët e rinj dhe ekzistues.

  BC.Lojë


  BC.Game ofron një përvojë të mbushur me aksione në kazino dhe baste sportive. Ashtu si Stake , ka një fokus të fortë në ndërtimin e një komuniteti, gjë që është e dukshme nga biseda në grup në faqen kryesore të faqes së internetit.

  Kazinoja është kolosale. Ai ka lojëra elektronike, tavolina, tregtarë të drejtpërdrejtë, BC Originals dhe shumë më tepër. Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu një bollëk bonusesh dhe promovimesh, plus ka një klub VIP për klientët më besnikë.

  PNXBET


  Ky është një tjetër libër sportiv dhe kazino i licensuar nga Curacao. PNXBET ofron një përvojë emocionuese bastesh sportive me aksion që vjen nga të gjitha cepat e globit. Për më tepër, ajo ka një seksion të veçantë për esports dhe turne të rregullta sportive me vlerë 10,000 dollarë.

  Pokeri është gjithashtu i disponueshëm në PNXBET , megjithëse duhet të shkarkoni klientin e pokerit përpara se të luani. Kazinoja ka qindra lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga më shumë se 40 softuer dhe kazinoja live është e mbushur me të gjitha lojërat më të fundit nga Evolution dhe Ezugi, ndër të tjera.

  BetWinner


  BetWinner është një operator me përvojë të lojërave të fatit në internet që ofron një përvojë emocionuese bastesh sportive dhe kazino. Bastorët mund të bastojnë para ndeshjes dhe të jetojnë në më shumë se 30 sporte, dhe gjithmonë ka një përzgjedhje të pasur tregjesh për të zgjedhur.

  Në kazino, lojtarët mund të shijojnë një shumëllojshmëri masive të lojërave elektronike virtuale RNG dhe lojërave me letra. Për më tepër, ka një bollëk tavolinash me tregtarë të drejtpërdrejtë, si dhe bingo dhe poker. Klientët e rinj mund të përfitojnë nga një bonus i depozitës së parë; plus, ka kthim parash VIP në kazino dhe oferta të tjera.

  1xBit


  1xBit është një nga faqet origjinale të lojërave të fatit të kriptomonedhave. Ai përdor të njëjtin softuer si 1xBet , kështu që lojtarët janë të siguruar për një libër sportiv gjithëpërfshirës me më shumë se 2000 ngjarje të listuara çdo ditë.

  Për lojtarët e kazinosë, ka shumë opsione, duke përfshirë lojëra elektronike video, Megaways, blackjack , ruletë, baccarat , keno dhe më shumë. Me një bonus mirëseardhjeje me vlerë deri në 7 BTC , 1xBit krenohet me një nga ofertat më të mëdha të regjistrimit në industri.

  Pse të përdorni një faqe bastesh alternative të aksioneve?

  Stake.com është një faqe kumari me cilësi të lartë. Megjithatë, ka ende shumë arsye pse mund të dëshironi të përdorni një alternativë, si p.sh.

  Produkte të tjera të lojërave të fatit


  Stake ofron një kazino të shkëlqyer në internet, kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe libër sportiv, por nuk ka poker apo llotari. Faqet si Rocketpot ofrojnë lojtar vs lojtarit Texas Hold'em poker dhe BC.Game ka një seksion për llotaritë.

  Për lojtarët e interesuar në këto produkte të tjera të lojërave të fatit, ju duhet të përdorni një alternativë ndaj Stake. Kjo nuk do të thotë se Eddie at Stake nuk do t'i shtojë këto shërbime në të ardhmen, por ato nuk janë ende të disponueshme.

  Software dhe lojëra të ndryshme


  Megjithëse kazinotë virtuale dhe të drejtpërdrejta të tregtarëve të Stake janë të gjera, ajo nuk është partnere me çdo ofrues softuerësh. Sigurisht, ka shumë mbivendosje midis kazinove online, por ka edhe dallime në softuer dhe lojëra. Prandaj, kjo është një arsye tjetër pse ju mund të shikoni përreth për një faqe dytësore kumari.

  Nuk disponohet në vendin tuaj


  Stake.com është licencuar nga Qeveria e Curacaos, që do të thotë se është një operator legjitim i lojërave të fatit në internet. Megjithatë, ka ende disa vende të kufizuara.

  Për shembull, nuk mund të bashkoheni me Stake.com nëse jeni në Shtetet e Bashkuara. Në vend të kësaj, duhet të regjistroheni në Stake.US, i cili është një kazino sociale.

  Me këtë në mendje, mund të dëshironi të kërkoni diku tjetër për një faqe tjetër bastesh. Një që pranon lojtarë nga vendi juaj i banimit.

  Më shumë bonuse


  Të gjitha faqet e basteve online ofrojnë bonuse dhe promovime për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Në Stake , ka oferta të mirëseardhura, promovime ditore dhe dhurata javore në para, ndër shumë të tjera.

  Kazino të tjera dhe libra sportive kanë gjithashtu ofertat e tyre. Nëse jeni një gjuetar bonusesh, mund të dëshironi të shikoni përreth për disa marrëveshje të mëtejshme. Kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht kërkimi i një sajti kumari si një alternativë ndaj Stake , por përkundrazi, përveç ( Stake.com ).

  Shanse më të mira


  Stake ka një libër sportiv të lartë, por shanset e tij nuk janë gjithmonë më të mirat. Të gjithë bastorët e zgjuar kanë llogari me operatorë të shumtë në mënyrë që ata të mund të kërkojnë çmimet më të larta në bastet e tyre. Kjo është bukuria e basteve sportive online; klienti ka fuqinë të zgjedhë se ku do të vendosë bastet e tij.

  Bast të përputhur


  Me pak fjalë, bastet e përputhura janë duke përdorur dy libra sportive në mënyrë që të mund të vendosni baste të kundërta për të siguruar një fitim nga një ofertë promovuese pavarësisht nga rezultati. Prandaj, në vend të një sit alternativ bastesh Stake.com , ju dëshironi një bastevënës dytësore për bastet e tjera.

  Bonusi i Stake.com

  Siç u përmend më lart, faqet e tjera të basteve të crypto do të ofrojnë bonuse të mirëseardhjes, kështu që ia vlen t'i hedhim një sy bonusit të Stake . Ju mund ta përdorni këtë si një pikë referimi për të krahasuar me ofertat nga konkurrentët.

  Duke përdorur kodin tonë ekskluziv të promovimit të Stake.com HUGE , ju mund të kërkoni 200% deri në 1000 dollarë në depozitën tuaj të parë. Kjo mund të përdoret në kazino dhe libër sportiv.

  Megjithëse ka bonuse më të mëdha të mirëseardhjes në dispozicion, gjithmonë duhet të kontrolloni termat dhe kushtet paraprakisht. Këto do t'ju ndihmojnë të përcaktoni se cili bonus ofron vlerën më të mirë për lojtarët.

  Faqet alternative të basteve të Stake.com - FAQ

  Cila është faqja më e mirë alternative e basteve për Stake.com ?

  Termi 'më i miri' është subjektiv, kështu që vetëm ju mund t'i përgjigjeni kësaj pyetjeje. Mendoni se çfarë dëshironi nga faqja e lojërave të fatit. Jeni të interesuar në lojërat e kazinosë apo sportet? Dëshironi një bonus të madh?

  Pasi të keni një ide të qartë për faqen tuaj të përsosur të basteve, do të jetë e lehtë të gjesh një alternativë për Stake.com.

  A është Stake.com në dispozicion në SHBA?

  Ndërsa Stake.com nuk është i disponueshëm në SHBA, ky operator ka nisur së fundmi një kazino sociale nën URL-në Stake.US. Kjo i lejon lojtarët në Shtetet e Bashkuara të luajnë disa nga lojërat e kazinosë më të vlerësuara të Stake . Është gjithashtu e mundur të fitoni çmime duke përdorur paratë e Stake kur luani.

  A janë të ligjshme faqet alternative të basteve Stake.com ?

  Shumica e vendeve alternative të basteve Stake.com janë të licencuara në Curacao, por disa jo. Për të shmangur regjistrimin me një operator të palicencuar, ju rekomandojmë të luani në një nga faqet tona të miratuara të paraqitura në tabelën në këtë faqe.