Sign in
  Stake .Kazino Sociale e SHBA

  Stake .Kazino Sociale e SHBA

  Në Stake .US, ju mund të luani lojëra të mahnitshme kazino falas dhe të fitoni çmime të vërteta kur përdorni Stake Cash. Asnjë depozitë e nevojshme. Vazhdoni të lexoni për të zbuluar:

  • Kunj.SHBA
  • Monedha ari dhe para të gatshme
  • Stake.Promovimet në SHBA
  • Stake.Lojërat e kazinosë në SHBA
  • Origjinalet e kunjit
  • Lojëra tavoline
  • Stake.Metodat e pagesës në SHBA
  • Pyetjet e shpeshta të kazinosë sociale në SHBA

  Kunj.SHBA

  Kazinoja e preferuar e crypto në botë më në fund ka ardhur në Shtetet e Bashkuara. Stake.US është një kazino sociale që ndjek ligjet dhe rregulloret e vendit të lotarisë.

  Lojtarët mund të shijojnë 300 lojëra elektronike me cilësi premium, letra gërvishtëse dhe lojëra tavoline nga ofruesit kryesorë si Pragmatic Play dhe Hacksaw Gaming. Asnjë blerje nuk është e nevojshme për të luajtur në Stake.US , me Gold Coins falas dhe para të Stake që shpërndahen çdo ditë.

  undefined

  Monedha ari dhe para të gatshme

  Përpara se të zhyteni më thellë në atë që ka për të ofruar Stake.US , ia vlen të kuptoni se çfarë janë Gold Coins (GC) dhe Stake Cash (SC) dhe ndryshimi midis tyre.

  Me pak fjalë, monedhat e Gold Coins nuk janë asgjë më shumë se kreditë virtuale. Lojtarëve u jepen Gold Coins çdo ditë si pjesë e bonusit të tyre ditor të Stake.US . Plus, mund të merrni më shumë GC përmes promovimeve të Stake ose duke blerë një paketë pakete, megjithëse kjo e fundit është plotësisht opsionale.

  Si shënim, monedhat e Gold Coins nuk kanë absolutisht asnjë vlerë monetare. Ato nuk mund të blihen për para ose çmime të tjera. Thjesht, ju mund t'i përdorni këto monedha vetëm për të luajtur lojëra demo në faqen e internetit.

  Stake Cash është një lloj tjetër monedhe virtuale me të cilën mund të luani në Stake.US. Kjo fitohet edhe nëpërmjet bonuseve dhe promovimeve ditore. Megjithatë, Stake Cash përdoret për të luajtur lotari promocionale, të cilat mund të blihen për çmime në formën e kriptomonedhave.

  Stake.Promovimet në SHBA

  Stake.US mund të jetë një kazino sociale, por ende ka shumë promovime në dispozicion, duke përfshirë:

  Bonusi ditor


  Koncepti i kazinove të lotarisë është t'u japë lojtarëve monedha falas për të luajtur. Në Stake.US , bonusi ditor është 10,000 Gold Coins dhe 1,00 në para të Stake . Ju mund ta kërkoni këtë bonus çdo ditë - pa asnjë varg të bashkangjitur. Kjo ju lejon të luani të gjitha lojërat në kazino.

  Nëse fitoni me paratë tuaja të Stake , mund ta konvertoni atë në Bitcoin ose një kriptomonedhë tjetër dhe të bëni një tërheqje.

  Shteti.Dhurata Weekly Giveaway e SHBA


  Dhurata Weekly Giveaway e Stake.US është një tërheqje çmimesh nga e cila mund të fitoni një pjesë prej 10,000,000 monedhash Gold Coins dhe 10,000 në para të gatshme të Stake . Për të fituar një biletë për shortin javor, duhet të luani me 1000 para të Stake . Nuk ka asnjë kufi se sa bileta mund të grumbulloni.

  Sfidat


  Do të gjeni skedën Sfidat në menynë kryesore. Këtu mund të fitoni çmime unike çdo ditë kur përfundoni një sfidë. Këto mund të jenë gjëra të tilla si rrahja e një shumëzuesi të synuar ose goditja e një numri specifik në një nga lojërat e ruletës së Stake .

  Gara ditore


  Stake.US zhvillon gara ditore me një grup çmimesh prej 5,000 parash të Stake . E tëra çfarë ju duhet të bëni është të luani lojërat tuaja të preferuara dhe do të filloni të ngjiteni në tabelën e drejtuesve. 5000 pjesëmarrësit më të mirë do të fitojnë çmime, të cilat bazohen në pozicionin tuaj në tabelën e drejtuesve.

  undefined

  Stake.Lojërat e kazinosë në SHBA

  Ka më shumë se 300 lojëra gati për ju në kazino sociale Stake.US . Le të hedhim një vështrim në secilën kategori në detaje.

  Origjinalet Stake


  Origjinalet janë lojëra të vërteta të ndershme të Stake . Të qenit vërtet i drejtë do të thotë që lojtarët mund të kontrollojnë vetë rezultatet për të provuar se rezultati ishte i paracaktuar përpara fillimit dhe rezultati përfundimtar nuk ishte manipuluar. Ka 18 origjinale të Stake , duke përfshirë:

  • Mines
  • Crash
  • Plinko
  • Blackjack
  • Keno
  • Ruletë
  • Slots

  Vendet elektronike mundësohen nga Pragmatic Play dhe Hacksaw Gaming. Këta zhvillues janë emra të njohur në industrinë e i-gaming, kështu që ju mund të jeni të sigurt për cilësinë. Lojtarët entuziastë kanë më shumë se 280 tituj për të zgjedhur.

  Ka shumë lojtarë të preferuar, si Might of Ra , Big Bass Bonanza , Wanted Dead or A Wild , Sweet Bonanza dhe Gates of Olympus. Për më tepër, Stake.US ka seksione të veçanta për lojëra elektronike me blerje të veçorive dhe lëshime të reja.

  Lojëra tavoline


  Lojërat tavoline që mund të luani në Stake.US janë blackjack , ruletë, hi-lo, video poker dhe baccarat. Aktualisht, Stake ofron ndonjë lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë në kazinonë e saj sociale.

  A do të jetë kjo diçka që do të shtohet më vonë? Kthehuni te kjo faqe, pasi do ta përditësojmë sapo të ndodhë ndonjë ndryshim.

  Stake.Metodat e pagesës në SHBA

  Ne dëshirojmë të theksojmë përsëri se asnjë blerje nuk është e nevojshme për të luajtur në Stake.US. Megjithatë, nëse ju mbarojnë monedhat, është e mundur të blini Gold Coins individualisht.

  Përndryshe, ju mund të blini paketa pako, të cilat janë një kombinim i Gold Coins dhe parave të Stake . Shuma maksimale që një lojtar mund të blejë në një ditë është 2000 dollarë. Këtu është një përmbledhje e paketave që mund të merrni:

  Shuma e depozitës
  Pako
  20 dollarë 200,000 Gold Coins + 20 Stake gatshme
  50 dollarë 500,000 Gold Coins + 50 Stake gatshme
  100 dollarë 1,000,000 Gold Coins + 101 Stake gatshme
  200 dollarë 2,000,000 Gold Coins + Stake para të gatshme
  300 dollarë 3,000,000 Gold Coins + Stake para të gatshme
  30 dollarë 300,000 Gold Coins

  Vlen të përmendet se të vetmet mënyra pagese që pranon Stake.US janë kriptovalutat. Kjo perfshin:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Litecoin
  • XRP
  • Dogecoin
  • Tron
  • EOS
  • Bitcoin Cash

  Pyetjet e shpeshta të Stake.US sociale në SHBA

  Ku është i disponueshëm Stake.US ?

  Ju mund të luani në Stake.US në çdo shtet me përjashtim të Washington , Nevadës, Idahos dhe Nju Jorkut.

  A ka Cash Stake kërkesa për bast?

  Po, po. Kur merrni para të Stake si bonus, ato duhet të luhen deri në 3 herë përpara se të jenë të disponueshme për riblerje

  A mund të fitoni para të vërteta në Stake.US ?

  Po ti mundesh. Nëse luani lojëra lotari duke përdorur Stake Cash, ju po luani në mënyrë efektive me para të vërteta. Nëse i fitoni këto lojëra spastrime, mund të Stake e aksioneve për crypto , të cilat mund të shiten lehtësisht për dollarë amerikanë.

  A ka Stake.US një aplikacion celular?

  Aktualisht, nuk ka një aplikacion të dedikuar për Stake.US. Sidoqoftë, faqja e internetit është e optimizuar për të gjitha pajisjet celulare. Thjesht hapni shfletuesin tuaj dhe vizitoni Stake.US për të luajtur.