Sign in
  Stake.com Esports

  Stake.com Esports

  Në Stake , ju mund të vini bast në sektorin me rritje më të shpejtë të industrisë së lojërave të fatit - Esports. Bet në lojërat e njohura, ekipet kryesore të Esports dhe ngjarjet më të mëdha globale të Esports.

  • Stake.com Esports
  • Sportet e disponueshme të Stake.com
  • Baste të drejtpërdrejta në Esports
  • Karakteristikat e basteve në Esports
  • Bonuset dhe promovimet e Stake Esports
  • Pyetjet e shpeshta të sporteve të aksioneve

  Stake.com Esports

  Esports ka qenë sektori me rritjen më të shpejtë në industrinë e lojërave të fatit për një kohë tani dhe nuk po tregon shenja të ngadalësimit.

  Me Esports , ngjashëm me sportet tradicionale, kumarxhinjtë janë në gjendje të vënë bast në ndeshjet para se të fillojnë dhe gjatë lojërave. Në shumicën e rrethanave, është rasti i dy ekipeve Esports ose lojtarëve profesionistë që bashkohen në një mjedis konkurrues.

  Shumë lojëra elektronike përshtaten nën ombrellën Esports , duke përfshirë Dota 2, Counterstrike, FIFA , Rocket League , League Of Legends dhe Call Of Duty.

  Në këtë faqe, ne do të hedhim një vështrim në atë që ofrohet për sa i përket Esports at Stake , dhe nëse ju pëlqen ajo që shihni, mund të regjistroheni sot duke përdorur kodin promovues HUGE për bonusin më të fundit të mirëseardhjes.

  Bastet në Sportet

  Krahas sporteve tradicionale të njohura si futbolli amerikan, futbolli, tenisi, basketbolli, bejsbolli dhe hokej mbi akull, lojtarët në Stake mund të shijojnë bastet në turnetë e njohur Esports nga e gjithë bota.

  Esports mund të gjenden brenda Stake Sportsbook, të cilat mund të shijohen në një sërë pajisjesh, nga kompjuterët desktop deri te telefonat inteligjentë dhe tabletët. Lojtarët mund të bastojnë në Esports nga kudo që duan për sa kohë që kanë një lidhje interneti.

  Sportet e disponueshme të Stake.com

  Stake ofron vetëm tregje për disa Esports tani, por ne nuk kemi dyshime se më shumë do të shtohen me kalimin e kohës ndërsa ndodhin ngjarje më të mëdha Esports .

  Për momentin, kjo faqe interneti e lojërave të fatit ka tregje Esports të disponueshme për Counter-Strike : Global Offensive ( CS:GO ), Dota 2, League Of Legends dhe Rainbow Six : Siege, të cilat janë katër lojërat më të bastuara Esports në mbarë botën.

  Në të ardhmen, ne shpresojmë të shohim si FIFA , Valorant , PUBG , Call of Duty , Starcraft dhe Drone Racing të bëhen të disponueshme edhe për përdoruesit në këtë faqe.

  Tregjet e Sporteve të Stake.com

  Në Stake , bëhet fjalë për shumë më tepër sesa thjesht bast për fituesin e ndeshjes brenda kategorisë Esports .

  Ashtu si tregjet e fituesve, lojtarët mund të gjejnë deri në një duzinë alternativa, kështu që ata që kanë një interes të madh në Esports mund të vënë vërtet në provë njohuritë e tyre.

  Këtu janë disa nga tregjet më të njohura Esports në të cilat mund të vihet bast:

  • Fitues
  • Fitues i raundit
  • Fituesi i hartës
  • Gjithsej hartat e fituara
  • Të metat e hartës
  • Rezultatet e sakta
  • Vrasja e parë

  Baste të drejtpërdrejta në Esports

  Bastet e drejtpërdrejta janë një veçori e njohur bastesh, e cila është përdorur prej kohësh në sportet tradicionale, duke i lejuar lojtarët të dëshmojnë ngjarjet për të cilat ata bastojnë ndërsa ato zhvillohen.

  Shumica e ngjarjeve Stake Esports që po zhvillohen kanë lidhje me një transmetim të drejtpërdrejtë, në mënyrë që të mund të shikoni veprimin ndërsa shpaloset dhe të vendosni bastet tuaja të ardhshme në përputhje me rrethanat.

  Ndërsa transmetimet e drejtpërdrejta po zhvillohen në të vërtetë në Twitch , Stake ka transmetimet përkatëse Twitch të ngulitura në mënyrë që të mund të shihni gjithçka në të njëjtin ekran krahas tregjeve të disponueshme të basteve.

  Për të parë një transmetim të drejtpërdrejtë, thjesht klikoni ikonën e televizorit ose kaloni në "transmetim drejtpërdrejt" nga "tabela e rezultateve".

  Karakteristikat e basteve në Esports

  Veçoritë speciale të basteve Esports mund të përdoren së bashku me transmetimet e drejtpërdrejta për të bërë bastet më të arsimuara dhe për të siguruar që po i jepni vetes mundësinë më të mirë për të fituar bastet tuaja.

  Këtu janë disa nga veçoritë e basteve Esports që mund të prisni nga Stake :

  Transmetim i drejtpërdrejtë


  Siç u përmend, Stake ka opsione të transmetimit të drejtpërdrejtë për tregjet Esports , kështu që ju mund të shikoni një transmetim të integruar Twitch në të njëjtën faqe ku po vendosni bastet tuaja.

  Forma


  Në anën e djathtë të faqes brenda një kategorie të veçantë Esport, do të vini re një skedë për "Form".

  Kjo kuti shfaq disa informacione që mund t'ju ndihmojnë të vendosni bastet tuaja, duke përfshirë katër rezultatet e fundit të një ekipi, përqindjen e fitoreve në hartë, përqindjen e fitoreve në raunde, hartat më të mira dhe hartat më të këqija.

  Formacioni i pritshëm


  Ndryshoni nga "Forma" në "Përbërja e pritshme" në anën e djathtë të faqes për të parë se cilët lojtarë profesionistë të Esports pritet të marrin pjesë në çdo ndeshje ose raund.

  Tabela e rezultateve


  Tabela e rezultateve tregon rezultatin më të fundit si dhe rezultatet nga raundet e mëparshme.

  Bonuset dhe promovimet e Stake Esports

  Ata prej jush që janë të njohur me Stake do të dinë se sa shpesh shpërndahen promovimet dhe shpërblimet në drejtim të përdoruesve. Nga këto promovime përfitojnë lojtarët e kazinosë, bastorët e sportit dhe bastorët Esports .

  Në fakt, shumica e bonuseve që u ofrohen lojtarëve të librave sportiv mund të përdoren gjithashtu nga bastorët Esports , kështu që ka shumë oferta për të shfrytëzuar sa më shumë gjatë gjithë vitit.

  Për të gjetur të gjitha promovimet që janë aktualisht të disponueshme, lundroni në faqen kryesore dhe më pas klikoni në skedën "Promovimet" e cila mund të gjendet në fund të shiritit të menusë në anën e majtë të faqes.

  Klikoni butonin "Sport" për të filtruar sipas promovimeve që zbatohen vetëm për librin sportiv dhe për të hequr ofertat e kazinosë nga ekuacioni. Si dhe ofertat që vlejnë si për sportet ashtu edhe për Esports , ekzistojnë edhe promovime specifike Esports , si p.sh. Intel Extreme Masters First Round Sweep .

  Pyetjet Stake Esports të aksioneve

  Cili është Kodi Promocional i Stake Esports ?

  Nëse nuk keni krijuar ende një llogari në mënyrë që të mund të bastni në lojëra Esports , sporte të rregullta ose kazino në Stake , sigurohuni që të regjistroheni duke përdorur kodin promovues HUGE për një bonus depozite 200% deri në 1000 dollarë.

  Cilat lojëra Esports janë të disponueshme në Stake ?

  Aktualisht, lojërat Esports që janë të disponueshme për të bastuar në Stake janë League Of Legends , CS:GO , Dota 2 dhe Rainbow Six.

  Si mund të bastoj për Esports në Stake ?

  Tregjet Esports mund të gjenden në libër sportiv të rregullt në Stake , krahas opsioneve tradicionale të basteve sportive.

  Lajmet më të fundit nga Esports