Sign in
  Kodi promovues i Stake

  Kodi promovues i Stake

  Kërkoni një bonus mirëseardhjeje 200% duke përdorur kodin tonë ekskluziv të promovimit të Stake HUGE .

  • Kodi promovues i Stake.com
  • Si të shpengoni kodin promovues të kunjit
  • Si të depozitoni në Stake.com
  • Pse të regjistroheni me Kodin Promocional të Stake.com?
  • Kodi promovues i aksioneve - FAQ

  Kodi promovues i Stake.com

  Kur përdorni kodin HUGE Stake ju mund të përfitoni nga një bonus bujar 200% në depozitën tuaj të parë. Shuma maksimale e bonusit është 1000 dollarë, të cilën mund ta merrni duke depozituar 500 dollarë.

  Për të mësuar më shumë rreth kësaj oferte, duke përfshirë mënyrën e pretendimit të saj, vazhdoni të lexoni HugeStakes e thelluar të kodit promovues të Stake.com të HugeStakes.

  Si të shpengoni kodin promovues të Stake

  2
  Kodi promovues i Stake HUGE

  Vizitoni Stake.com

  https://www.hugestakes.com/sq/promo-code/

  Klikoni ndonjë nga lidhjet në këtë faqe për të vizituar faqen e internetit të Stake . Ju mund të përdorni një mirror Stake nëse kërkohet - procesi është identik.

  Regjistrohu

  https://www.hugestakes.com/sq/promo-code/

  Pasi të jeni në faqen e internetit, klikoni butonin Regjistrohu. Plotësoni fushat e kërkuara në formularin e regjistrimit të Stake .

  Futni kodin promovues të Stake

  https://www.hugestakes.com/sq/promo-code/

  Në kutinë e shënuar, Kodi (Opsionale), shkruani kodin promovues të Stake HUGE .

  Depozitë

  https://www.hugestakes.com/sq/promo-code/

  Klikoni kutinë e zgjedhjes për të treguar se i pranoni termat dhe kushtet përpara se të shtypni butonin Luaj Tani. Duhen vetëm disa sekonda që të krijohet llogaria juaj e Stake . Tani jeni gati të bëni depozitën tuaj të parë dhe të kërkoni bonusin e mirëseardhjes.

  Marr

  https://www.hugestakes.com/sq/promo-code/

  Merrni një bonus depozite 200% me vlerë deri në 1000 dollarë.

  Si të depozitoni në Stake.com

  Stake.com është një sit i lojërave të fatit crypto , ai ka thjeshtuar pagesat deri në vetëm disa klikime. Për përdoruesit për herë të parë, këtu është një udhëzues udhëzues për bërjen e depozitës tuaj të parë të Stake .

  • Hyni në llogarinë tuaj nëse nuk jeni tashmë.
  • Klikoni në shigjetën pranë bilancit dhe zgjidhni Shto monedhat .

  Stake-deposit-add-currency

  • Tani mund të zgjidhni monedhat me të cilat dëshironi të depozitoni dhe të vini bast. Aktualisht, Stake.com ofron 20 kripto dhe disa monedha lokale fiat, duke përfshirë JPY, BRL dhe CAD. Pasi të keni bërë zgjedhjen e monedhës, shtypni Ruaj .

  Stake-Available-Cryptos

  • Klikoni në Portofolin . Do t'ju kërkohet të jepni disa detaje shtesë për llogarinë tuaj, duke përfshirë emrin dhe mbiemrin, adresën e banimit, vendin e banimit, kodin postar dhe profesionin tuaj.

  Stake.com-Registration

  • Pasi të përfundojë verifikimi i llogarisë tuaj Stake.com , mund të klikoni përsëri në ikonën e portofolit. Pastaj, zgjidhni monedhën që dëshironi nga menyja rënëse. Ne do të përdorim XRP sepse është zakonisht më i shpejtë dhe më i lirë se Bitcoin për t'u transferuar.

  Stake-Wallet

  • Pasi të klikoni Shfaq adresën , mund të kopjoni adresën tuaj të Stake dhe etiketën e destinacionit (nëse kërkohet). Nga atje, shkoni në portofolin tuaj personal ose shkëmbeni ku mbani crypto -n tuaj dhe dërgoni shumën që dëshironi të transferoni.

  Stake-XRP-Wallet-Address

  • Brenda pak minutash, depozita juaj do të shfaqet në llogarinë tuaj.

  Account-Balance-Stake.com

  Nëse nuk keni asnjë kriptovalutë, në vend që të shtypni Depozitë , klikoni Bleni Crypto . Më pas mund të zgjidhni kriptomonedhën që dëshironi të blini nga menyja rënëse.

  Më poshtë, ju zgjidhni monedhën fiat që dëshironi të përdorni. Opsionet janë USD , CAD, EUR, JPY, KRW, BRL, IDR dhe COP. Më pas, shkruani sa dëshironi të depozitoni. Së fundi, klikoni 'Bli nëpërmjet MoonPay'.

  Do të çoheni në faqen e internetit të MoonPay, ku duhet të ndiqni hapat për të përfunduar transaksionin.

  Pse të regjistroheni me Kodin Promocional të Stake.com?

  Sigurisht, bonusi i mirëseardhjes është një arsye e vlefshme për t'u regjistruar me kodin promovues të Stake.com . Megjithatë, në vetvete nuk mjafton. Prandaj, këto janë disa nga arsyet kryesore pse ne rekomandojmë këtë faqe të lojërave të fatit të kriptomonedhave.

  • Libri sportiv i klasit të parë: Libri i sporteve Stake është produkti kryesor i kësaj kompanie. Bastorët mund të bastojnë në rreth 30 sporte, me veprime që vijnë nga të gjitha anët e globit.

  • Bastet e drejtpërdrejta dhe transmetimi: Në lojë , ju mund të Stake në lojë në mijëra ngjarje çdo muaj. Për më tepër, ka transmetim të drejtpërdrejtë çdo ditë, që do të thotë se mund të vini bast dhe të shikoni drejtpërdrejt nga kompjuteri ose celulari juaj.

  • Karakteristikat kryesore: Klientët kanë akses në Bet Builder të Stake për të gjitha ndeshjet kryesore të futbollit evropian. Kjo ju lejon të krijoni baste unike akumuluese duke përdorur tregjet nga një lojë e vetme. Gjithashtu, ka para në dispozicion në mijëra tregje.

  • Kazino me cilësi premium: Me më shumë se 2000 lojëra, kazino Stake ka diçka për çdo lojtar. Ka shumë lojëra elektronike të preferuara nga lojtarët, lojëra tavoline dhe origjinale të vërteta të Stake . Për më tepër, kazinoja e tregtarit të drejtpërdrejtë ofron të gjitha lojërat klasike si ruleta dhe blackjack nga mjedise realiste.

  • Shumë promocione: Stake ka gjithmonë një promovim në vazhdim. Pavarësisht nëse pasioni juaj janë bastet sportive apo lojërat e fatit në kazino, do të gjeni një promovim që ju pëlqen.

  Kodi promovues i Stake - FAQ

  A ka një bonus të Stake pa depozite në dispozicion?

  Aktualisht, Stake.com nuk ofron një bonus pa depozitë. Edhe pse kjo është pak zhgënjyese, lojtarët e rinj mund të përfitojnë ende nga bonusi 200% i mirëseardhjes duke përdorur kodin promovues të Stake.com HUGE kur regjistrohen.

  A mund të marr para falas në Stake.com ?

  Mënyra më e thjeshtë për të marrë para falas nga Stake.com është nëpërmjet bonusit të ri të mirëseardhjes së klientit. Kjo kërkon që ju të bëni një depozitë, por Stake do të përputhet me atë shumë me 200%. Kjo ofertë është e disponueshme vetëm nëse përdorni kodin promovues të Stake.com HUGE .

  Opsione të tjera për të marrë para falas janë përmes Bonusit Mujor të Stake , Dhurata Weekly Giveaway prej 50,000 dollarësh, Sfidat e Kazinosë, Niveli lart, Gara e shumëzuesit dhe Rruga drejt Glory Cash Drops, midis promovimeve të tjera yjore.

  Çfarë promovimesh të Stake mund të kërkoj?

  Stake.com ofron një përzgjedhje të madhe të promocioneve të rregullta dhe sezonale për lojtarët e saj ekzistues për të festuar. Lojtarët e kazinosë mund të shijojnë Giveaway 50,000 dollarë, Stake vs Eddie me një grup çmimesh 20,000 dollarë, The Level Up me 10,000 dollarë çmime çdo javë dhe Sfidat e Kazinosë me çmime ditore.

  Për bastet sportive, ka promovime speciale për ndeshjet e futbollit të Watford dhe Everton , Sigurimi i Multiplierit Premier League dhe UFC Fight Nights. Ju gjithashtu mund të gjeni promovime për tenis, esports , bejsbolli dhe shumë sporte të tjera.

  Si të bëhem VIP i Stake ?

  Në mënyrë efektive, sapo vendosni bastin tuaj të parë me para të vërteta në kazinonë Stake ose në libër sportiv, ju jeni pjesë e klubit VIP . Megjithatë, ju filloni në nivelin '0', i cili gjithashtu quhet 'asnjë'. Ndërsa vini bast, do të shihni që shiriti juaj i përparimit të fillojë të mbushet. Niveli i parë i duhur VIP është Bronzi, i ndjekur nga Argjendi, Ari, Platini (1-6) dhe Diamanti.

  A është Stake.com ligjshme?

  Për lojtarët ndërkombëtarë, Stake.com është i licencuar nga Qeveria e Curacaos. Në MB, Stake.UK.com është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Gjithashtu, Stake tani operon një kazino sociale në Shtetet e Bashkuara, e cila qeveriset nga ligjet e vendit të lotarisë.

  Lajmet e kodit promovues të kunjit