Sign in
  Regjistrohuni në Stake.com

  Regjistrohuni në Stake.com

  Regjistrimi në Stake .com është i shpejtë dhe i lehtë. Ndiqni udhëzuesit tanë hap pas hapi për të filluar. Lexoni për më shumë informacion mbi:

  • Regjistrimi i aksioneve
  • Stake.com - Me një shikim
  • Si të regjistroheni në Stake.com
  • Konfigurimi i vërtetimit me 2 faktorë
  • Bonusi i mirëseardhjes së kunjit
  • Karakteristikat e Stake.com
  • Regjistrimi i aksioneve - Pyetjet e shpeshta

  Regjistrimi i aksioneve

  Stake.com është një faqe ndërkombëtare e lojërave të fatit. Libri i tij sportiv dhe kazinoja online pranojnë lojtarë nga e gjithë bota, me vetëm një pjesë të vogël të vendeve të kufizuara.

  Kompania ka një licencë operatori ndërkombëtar të lëshuar nga Qeveria e Curacaos. Për më tepër, për lojtarët në Britani, Stake UK është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Fatit.

  Nëse dëshironi të bashkoheni me këtë kompani bastesh, udhëzuesi ynë i regjistrimit në Stake.com shpjegon se si të konfiguroni llogarinë tuaj.

  Stake.com - Me një shikim


  Stake.com
  Detajet
  ⚽ Produkte Para-ndeshje dhe baste sportive live, esports , kazino, kazino live
  💰 Bonus i mirëseardhjes 200% deri në 1000 dollarë
  💎 Kodi promovues HUGE
  ✅ Licencë Antilefon (Curacao)
  📅 Themeluar 2017
  ⚡ Metodat e pagesës me Crypto BTC , ETH , XRP , DOGE , TRX dhe 15 të tjerë
  💱 Depozita në monedhë vendase nëpërmjet MoonPay
  🌍 Gjuhët Anglisht, gjermanisht, japonisht, portugalisht, spanjisht, frëngjisht, indonezisht, koreanisht, finlandisht, rusisht, hindisht, kinezisht
  ☎️ Mbështetje Live Po, 24/7
  📺 Transmetim i drejtpërdrejtë bejsbolli, futbolli, hokej mbi akull, basketbolli dhe shumë sporte të tjera

  Si të regjistroheni në Stake.com

  2
  Formulari i Regjistrimit të Stake Kod promocional të HUGE

  Vizitoni Stake.com

  https://www.hugestakes.com/sq/register/

  Klikoni ndonjë nga lidhjet në këtë faqe për të vizituar faqen e internetit të Stake . Kini parasysh se faqja zyrtare nuk është e aksesueshme në të gjitha vendet. Prandaj, ne ju këshillojmë të përdorni një nga faqet mirror nëse ISP-ja juaj bllokon domenin dot com.

  Regjistrohu

  https://www.hugestakes.com/sq/register/

  Në faqen e internetit, klikoni ose butonat Regjistrohu ose Regjistrohu në çast (pamja e desktopit). Përndryshe, mund të regjistroheni me Stake.com përmes llogarive tuaja në Facebook , Google , LINE ose Twitch .

  Plotësoni formularin e regjistrimit

  https://www.hugestakes.com/sq/register/

  Në formularin e regjistrimit, shkruani adresën tuaj të emailit. Gjithashtu, duhet të krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim, dhe të jepni datën tuaj të lindjes.

  Futni kodin promovues të Stake

  https://www.hugestakes.com/sq/register/

  Në kutinë e shënuar Kodi, shkruani kodin promocional HUGE. Më pas, klikoni kutinë e zgjedhjes për të treguar se i pranoni termat dhe kushtet përpara se të shtypni butonin Luaj Tani.

  Llogaria e krijuar

  https://www.hugestakes.com/sq/register/

  Duhen vetëm disa sekonda që të krijohet llogaria juaj e Stake . Tani jeni gati të bëni depozitën tuaj të parë dhe të kërkoni bonusin e mirëseardhjes.

  Si një shënim tjetër, lojtarët duhet të verifikojnë adresën e tyre të emailit brenda 12 orëve. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të klikoni lidhjen në emailin që Stake dërgon kur regjistroheni. Pasi ta keni bërë këtë, mund të përdorni gamën e plotë të veçorive. Pas kësaj vazhdoni të bëni depozitën tuaj të parë.

  • Klikoni në ikonën e portofolit.

  • Do t'ju kërkohet të zgjidhni monedhat tuaja të preferuara nga lista. Këto mund të modifikohen më vonë nëse dëshironi.

  • Zgjidhni një nga cryptocurrencies , si Bitcoin ( BTC ).

  • Klikoni për të parë adresën e portofolit.

  • Hapni portofolin tuaj personal BTC dhe depozitoni fonde në portofolin tuaj të Stake Bitcoin .

  Identifikimi i kunjit

  Kur llogaria juaj Stake krijohet për herë të parë, ju jeni identifikuar. Ne ju rekomandojmë të konfiguroni menjëherë 2FA, pasi rrit sigurinë e llogarisë tuaj.

  Konfigurimi i vërtetimit me 2 faktorë


  1. Filloni duke klikuar në ikonën e personit në krye të ekranit.

  2. Nga menyja rënëse, zgjidhni Cilësimet pasuar nga Siguria .

  3. Lëvizni poshtë për të gjetur Aktivizo vërtetimin me dy faktorë .

  4. Merrni kodin e çelësit dhe ngjisni atë në aplikacionin Google Authenticator.

  5. Më pas, futni kodkalimin 6-shifror nga aplikacioni në llogarinë tuaj të Stake .

  Tani, kur hyni në Stake , duhet të jepni emailin/emrin tuaj të përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Pas kësaj, do t'ju kërkohet kodi 2FA.

  Bonusi i mirëseardhjes së kunjit

  Gjatë regjistrimit të një llogarie të re me Stake.com përdorni kodin promocional HUGE për të kërkuar një bonus ekskluziv të mirëseardhjes. Oferta aktuale është një bonus depozite 200% me vlerë deri në 1000 dollarë.

  Lojtarët mund të përdorin fondet e bonusit për baste sportive dhe lojëra kazino. Sigurisht, ka disa terma dhe kushte, të tilla si kërkesat e basteve dhe kufizimet kohore, me të cilat duhet të respektoni.

  Kodi promovues i Stake.com HUGE funksionon në të gjitha platformat, kështu që ju mund të regjistroheni nga çdo pajisje dhe të përfitoni nga ky bonus.

  Karakteristikat e Stake.com

  Shumë site lojërash të fatit pretendojnë se janë të ndryshme, por pak janë rrallë. Stake është një nga përjashtimet e pakta. Kjo është më shumë se një kazino dhe libër sporti për kriptomonedhë. Megjithëse fokusi qendror është kumari në internet, Stake ka të bëjë me komunitetin dhe bashkimin.

  Në librin sportiv, ju mund të bastni në më shumë se 25 sporte. Ka aksion nga e gjithë bota, duke filluar nga futbolli EPL deri te basketbolli NBA . Për më tepër, klientët kanë akses në veçoritë kryesore si marrja e parave, transmetimi i drejtpërdrejtë dhe ndërtuesi i basteve.

  Kazinoja Stake.com ofron një përvojë të plotë lojrash. Lojtarët entuziastë mund të shijojnë mbi 2500 lojëra. Ka lojëra elektronike nga zhvilluesit kryesorë, të tillë si Pragmatic Play , Big Time Gaming dhe Spinomenal.

  Përndryshe, ju mund të luani një nga origjinalet e vërteta të drejta të Stake ose të shikoni përzgjedhjen e lojërave të tavolinës. Kazinoja e tregtarit të drejtpërdrejtë ka tavolina kraps, baccarat , sic bo, blackjack dhe ruletë. Ekziston gjithashtu një gamë masive e shfaqjeve të lojërave, duke përfshirë Monopoly Big Baller, Sweet Bonanza Candyland dhe Crazy Time.

  Si një kazino kriptomonedhash, lojtarët mund të bëjnë pagesa të sigurta dhe të sigurta duke përdorur asetet e tyre dixhitale të preferuara si Bitcoin , Ethereum dhe XRP. Megjithatë, nëse nuk zotëroni asnjë cryptocurrencies , mund të blini disa në platformë duke përdorur Google Pay , Visa ose Mastercard.

  Me shumë promovime për kazino dhe sporte, një komunitet të gjallë në internet dhe mbështetje 24-orëshe, është e lehtë të kuptosh pse Stake është një nga faqet e lojërave të fatit me rritjen më të shpejtë në botë.

  Regjistrimi i Stake - Pyetjet e shpeshta

  A mund të regjistrohem në Stake.com në MB?

  Stake tani janë në dispozicion për lojtarët në MB, por ju duhet të regjistroheni në faqen e internetit të MB-së, jo në atë ndërkombëtare. Nëse jeni në MB, shfletuesi juaj do të identifikojë vendndodhjen tuaj dhe do t'ju drejtojë në faqen e duhur të internetit.

  Si mund të regjistrohem në Stake.com ?

  Përdorni lidhjen në këtë faqe, e cila do t'ju drejtojë te Stake në vendin tuaj. Pastaj, klikoni 'Regjistrohu' për të krijuar llogarinë tuaj. Përndryshe, mund të regjistroheni përmes llogarive tuaja në Google , Facebook , LINE ose Twitch .

  Cili është kodi i bonusit Stake.com ?

  Kur regjistroni një llogari të re, mund të përdorni kodin e bonusit të Stake.com HUGE . Kjo do t'ju japë të drejtën për një bonus depozite të përputhur 200% me vlerë deri në $1,000.

  A mund ta përdor kodin promovues të Stake.com në celularin tim?

  Po, përdoruesit celularë mund të aplikojnë kodin promovues të Stake.com HUGE gjatë procesit të regjistrimit. Ajo funksionon në smartphone, tablet, laptop dhe PC.