Sign in
  Lojëra Stake.com

  Lojëra Stake.com

  Shijoni lojërat RNG dhe tregtarët drejtpërdrejt në kazinonë Stake .com në desktop dhe celularë. Lexoni për të mësuar më shumë rreth lojërave të Stake .

  Lajmet e fundit

  • Lojërat e kazinosë në Stake.com
  • Origjinalet e kunjit
  • Ekskluzive të aksioneve
  • Slots
  • Lojëra tavoline
  • Tregtarët e drejtpërdrejtë
  • Lojra falas
  • Lojërat e Stake.com - FAQ

  Lojërat e kazinosë në Stake.com

  Nga lojëra elektronike krejt të reja Megaways deri tek blackjack VIP live, përzgjedhja e lojërave në Stake.com është mbresëlënëse. Në fund të fundit, shumica e lojtarëve do të gjejnë diçka që u pëlqen.

  Megjithatë, pa lojëra elektronike jackpot progresive, ka ende vend për t'u përmirësuar akoma më tej. Shfletoni informacionin e mëposhtëm për të mësuar më shumë rreth kategorive të lojërave të Stake.com .

  Origjinalet e kunjit

  Stake Originals janë lojëra që janë krijuar në shtëpi nga ekipi i zhvillimit të Stake . Ka 18 origjinale të Stake , të tilla si Dice , Limbo , Plinko , Mines dhe Crash. Do të gjeni gjithashtu tituj Blackjack , Baccarat dhe Video Poker.

  Tipari unik i Stake Originals është se këto janë vërtet të drejta, që do të thotë se lojtarët kanë aftësinë të kontrollojnë se rezultatet janë të drejta.

  Stake-Originals

  Ekskluzive Stake


  Shumë nga kazinotë më të mira në internet kanë lojëra ekskluzive dhe Stake.com është pjesë e atij klubi. Në partneritet me zhvilluesit kryesorë të programeve kompjuterike si BGaming, Spinomenal dhe Endorphina , Stake ka 16 lojëra ekskluzive. Disa nga titujt që rekomandojmë janë:

  • Libri Hyjnor i Stake
  • Libri i Stylebender
  • Milion Stake
  • Frutat Xtreme të Stake
  • Mbreti i Madhërishëm Stake

  Slots

  Slotet në internet janë shtylla kurrizore e Kazinosë së Stake . Me më shumë se 2000 tituj, ka diçka për të gjithë lojtarët. Ka lojëra slot nga më shumë se 20 ofrues softuerësh, si Play'n GO, NoLimit, Pragmatic Play , iSoftBet dhe Big Time Gaming. Do të gjeni një mori temash të ndryshme, numrin e linjave të pagesës, veçoritë në lojë dhe kufijtë e basteve.

  Megjithëse Stake Casino nuk ka shumë lojëra elektronike progresive jackpot, lojtarët ende mund të fitojnë jackpote masive në lojëra si The Dog House Megaways, Sweet Bonanza, Wanted Dead or a Wild dhe Might of Ra, ndër të tjera.

  Funksioni i blerjes


  Në fakt, kjo është një nënkategori e lojërave elektronike . Stake Casino ofron lojëra të shumta me një opsion blerjeje të integruar të veçorive. Kjo i lejon lojtarët të anashkalojnë rrotullimin e rrotullave në lojën kryesore. Në vend të kësaj, ata hidhen direkt në funksionin e raundit të bonusit.

  Sigurisht, ju duhet të paguani një çmim për të zhbllokuar funksionin. Por zakonisht, këtu ndodhin fitoret e mëdha. Duke thënë këtë, nuk ka garanci që pagesa nga funksioni do të jetë më shumë se kostoja e hyrjes.

  Stake-Slots-Feature-Buy

  Lojëra tavoline

  Krahasuar me zgjedhjen e madhe të lojërave elektronike të videove, numri i lojërave virtuale të tavolinës është paksa i lehtë. Sidoqoftë, ai ende mbulon të gjitha bazat me tituj klasikë si:

  • Blackjack
  • Blackjack Pro me shumë duar
  • Dorëzimi i Blackjack
  • Ruletë +
  • American Roulette
  • European Roulette
  • Poker Red Dog
  • Kazino Hold'em
  • Sic Bo
  • Ponton

  Tregtarët e drejtpërdrejtë


  Kazinoja e tregtarit të drejtpërdrejtë të Stake është e pajisur mirë. Ka gjithçka nga ruleta tradicionale deri te shfaqjet e reja të lojërave të drejtpërdrejta. Përndryshe, nëse preferoni blackjack , baccarat ose poker kazino, kjo është e gjitha këtu gjithashtu. Ju mund të shijoni lojëra me limit të ulët ose tavolina VIP për lojtarët që duan të bastojnë aksione jashtëzakonisht të larta.

  Për të theksuar popullaritetin e shfaqjeve të lojërave, Stake u ka dhënë këtyre titujve seksionin e tyre në meny. Monopoly Big Baller, Crazy Time dhe Sweet Bonanza Candyland janë disa nga lojërat më të njohura. Sidoqoftë, Mega Ball, Gonzo's Treasure Hunt dhe Boom City janë gjithashtu shumë të këndshme.

  Stake-Live-Dealer-Casino

  Me sa duket e drejtë

  Kazino Stake.com është një avokat i vendosur i lojërave të vërteta të drejta, të cilat beson se do të ndihmojnë në zgjidhjen e çështjes së besimit që lidhet me lojërat e fatit në internet.

  Me fjalë të thjeshta, me sa duket e drejtë është një metodë me të cilën lojtarët janë në gjendje të kontrollojnë rezultatet e lojërave që kanë luajtur. Ata mund ta bëjnë këtë përmes një skeme angazhimi të kombinuar me hash kriptografik.

  Të gjitha koleksionet origjinale janë vërtet të drejta, që do të thotë se lojtarët mund të provojnë Crash , Roulette dhe Video Poker, ndër të tjera. Për të mësuar më shumë rreth provueshmërisë së drejtë, klikoni skedën "Drejtësia" në menynë e fundit të faqes në internet. Ka shumë dokumentacion dhe udhëzues që shpjegojnë se si të kontrolloni rezultatet.

  Lojra falas

  Në Stake , ju mund të luani shumicën dërrmuese të lojërave elektronike dhe lojërave virtuale të tavolinës falas. Thjesht, klikoni në lojën që dëshironi të luani dhe prekni butonin Fun Play.

  Natyrisht, nuk mund të fitoni para të vërteta duke luajtur lojëra Stake falas në modalitetin argëtues. Por ka disa arsye pse mund të dëshironi të luani falas, duke përfshirë:

  • Për argëtim: Nuk ka asgjë të keqe të luash në modalitetin argëtues thjesht për argëtim. Slotet moderne janë shumë tërheqëse, siç janë blackjack dhe ruleta. Prandaj, është mirë të luash për argëtim kur të duash.

  • Për të mësuar lojën: Nëse jeni i ri në lojërat e Stake , mund të dëshironi të luani për argëtim që të mund të mësoni për lojëra të veçanta. Për shembull, nëse është një vend i caktuar, mund të mësoni për veçoritë e bonusit dhe paqëndrueshmërinë. Pasi ta njihni lojën, mund të zgjidhni të luani për para të vërteta sa herë që jeni gati.

  • Testoni një strategji bastesh: Lojtarët në tavolinat e ruletit, blackjack dhe baccarat shpesh përdorin një strategji bastesh. Sidoqoftë, mënyra më e mirë për të testuar një strategji është të luani për argëtim. Kjo do t'ju japë një ide të mirë se sa efektive është strategjia dhe sa bankroll ju nevojitet.

  Lojërat Stake.com - FAQ

  A janë të disponueshme të gjitha lojërat e Stake.com në celular?

  Shumica e lojërave të Stake janë miqësore për celularët, por disa jo. Në përgjithësi, ndryshimi nuk është i dukshëm, kështu që nuk ka kompromis në përvojën e lojërave celulare në këtë kazino.

  A mund të luaj lojëra elektronike progresive jackpot në Stake.com ?

  Fatkeqësisht, Stake nuk ka lojëra elektronike jackpot progresive si Mega Moolah dhe Jackpot Giant. Megjithatë, ka shumë lojëra të mahnitshme me jackpote të mëdha fikse që mund të paguajnë shtatë ose tetë shifra nëse vini bast me aksione të larta.

  A mund të luaj lojëra të Stake falas?

  Po, ju mund të luani shumicën e lojërave elektronike dhe lojërat virtuale të tavolinës në modalitetin demo në Stake Casino. Kjo është e përkryer për lojtarët që duan të mësojnë më shumë për një lojë të caktuar përpara se ta luajnë atë me para të vërteta.

  Cilët zhvillues softuerësh mund të gjej në Stake.com ?

  Stake punon me një sërë zhvilluesish kryesorë brenda industrisë së i-gaming, duke përfshirë Pragmatic Play , Evolution , Hacksaw Gaming , Play'n GO, NoLimit, NetEnt , Quickspin , Thunderkick , Red Tiger dhe BTG. Megjithatë, disponueshmëria e disa ofruesve varet nga vendi juaj i regjistrimit.