Sign in
  Rishikimet Stake.com

  Rishikimet Stake.com

  Lexoni komentet tona të sinqerta dhe të paanshme të Stake .com për të mësuar gjithçka rreth librit të tij sportiv, kazinove, veçorive dhe shpërblimeve.

  • Stake.com Libri Sportiv
  • Të mirat dhe të këqijat e librit sportiv të kunjit
  • Kazino Stake.com
  • Të mirat dhe të këqijat e kazinosë së aksioneve

  Stake.com Libri Sportiv

  Stake është përfshirë në faqet kryesore të lojërave të fatit të kriptomonedhave në botë dhe një pjesë e madhe e suksesit të tij ka qenë për shkak të librit të tij të gjerë sportiv.

  Ndërsa sportet kryesore të SHBA-së, si NFL , NBA , NHL dhe MLB , zënë skenën qendrore, ka mbi 25 sporte të tjera për të vënë bast përveç atyre.

  Bastet e futbollit nga garat e njohura si EPL , La Liga dhe Liga e Champions League , si dhe tenisi, esports dhe golf, janë gjithashtu të preferuarat me Stake e aksioneve.

  Për të plotësuar bastet e drejtpërdrejta, Stake ka qindra transmetime të drejtpërdrejta çdo javë. Në fakt, është një nga librat e paktë sportiv që po transmeton të gjitha ndeshjet e NBA dhe NFL këtë sezon. Megjithatë, transmetimi nuk ndalet me kaq. Klientët mund të shikojnë UFC Pay-Per-Views, tenis, futboll, esports dhe pingpong, për të përmendur disa.

  Përveç bonusit të mirëseardhjes së kodit promovues të Stake Stake i cili vlen 200% deri në 1,000 dollarë në depozitën tuaj të parë, ekziston një grumbull promovimesh të rregullta për bastet sportive.

  Të mirat dhe të këqijat e librit sportiv të Stake

  Bonus i mirëseardhjes duke përdorur kodin promovues HUGE

  Shanset konkurruese të basteve

  Një varg i vazhdueshëm promovimesh të reja

  Shërbim transmetimi i drejtpërdrejtë me cilësi të lartë

  Kufijtë e lartë të basteve

  Nuk ka para të pjesshme

  Jo të gjitha ngjarjet para ndeshjes janë të disponueshme për baste live

  Kazino Stake.com

  Stake Casino ka rreth 2500+ lojëra, megjithëse numri i saktë varet nga rajoni juaj dhe licencat e ofruesve të softuerit.

  Me sa duket, xhevahiri i saj i kurorës është koleksioni Stake Originals, të cilat me siguri janë lojëra të ndershme që janë zhvilluar në shtëpi.

  Përveç këtyre, lojtarët mund të shijojnë një gamë të madhe lojërash elektronike me vlerësim më të lartë nga zhvillues të mirënjohur, si Pragmatic Play , Play'n Go dhe Big Time Gaming.

  Nëse jeni një entuziast i kazinosë live, Stake ofron një përvojë të këndshme me portofolet e plota të Evolution dhe Pragmatic Live. Ka tavolina dhe lojëra për të gjithë, duke filluar nga shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta me limit të ulët deri te ruleta me aksione të larta, me baste prej më shumë se një çerek milioni të pranuara me kënaqësi.

  Të mirat dhe të këqijat e kazinosë Stake

  Kodi promovues HUGE mund të përdoret në kazino

  Një bollëk promovimesh të rregullta

  Sfidat e përditshme të kazinosë

  Zgjedhje e madhe e lojërave të dëshmueshme të ndershme

  Publikimet e reja shtohen çdo muaj

  Kufijtë e lartë të basteve

  Nuk ka lojëra elektronike jackpot progresive

  Disponueshmëria e lojërave varet nga vendi juaj