26
    Sign in

1 milion dollarë fitim Wanted - Kjo është arsyeja pse ne e bëjmë këtë!

19 dhj 2023
Leon Travers 19 dhj 2023
Share this article
Or copy link
  • Drake u kthye për një tjetër transmetim të drejtpërdrejtë legjendar Drake vs Stake plot me baste të mëdha dhe mbi 1,000,000 dollarë në çmime
  • I ulur përkrah Roshtein , Drake fitoi një fitore fantastike prej 1 milion dollarësh në Wanted Dead or a Wild
  • Kjo ishte vetëm një nga disa fitore të mëdha që ai zgjodhi gjatë transmetimit
  • Zbuloni se si të luani Wanted Dead or a Wild me bonusin e mirëseardhjes së Stake
  • Sloti i preferuar i Drake prodhon pagesë me 7 shifra
  • Kërkohet mbetet një nga lojërat elektronike më të mira të Stake
  • Ku të luani Wanted Dead or a Wild?
Transmetimi i fundit i drejtpërdrejtë i Drake e pa atë të pretendonte një valë pagesash të mëdha, ku më e mira ishte një fitore e lezetshme e kërkuar prej 1 milion dollarësh.

Sloti i preferuar i Drake prodhon pagesë me 7 shifra

Wanted Dead or a Wild, të cilin Drake dhe shumë lojtarë të tjerë thjesht e quajnë 'Wanted', është një nga lojërat elektronike më të mira në portofolin yjor të Hacksaw Gaming.

E di që është një nga të preferuarit e Drake sepse ai së fundmi u shfaq në bisedën në transmetimet e drejtpërdrejta të Xposed dhe filloi t'i bënte thirrje që të luante Wanted.

Kësaj radhe, ishte radha e reperit kanadez të rrotullonte bobinat. Pasi kishte arritur tashmë fitore të mëdha në tavolinat e ruletës live të Stake dhe në slotin e ri të sharrës hekuri 2 Wild 2 Die, ai ngarkoi ikonën Wanted Dead or a Wild.

I shoqëruar nga ylli i transmetimit Roshtein, Drake nuk ishte i disponuar për ndonjë lojë të ngadaltë. Duke vënë bast një shumë prej 750 dollarësh (për rrotullim), ai bleu drejtpërdrejt veçorinë e bonusit Duel at Dawn, i cili kushton 200 herë më shumë se shuma e bastit; prandaj, ai pagoi 150,000 dollarë për dhjetë rrotullime falas.

Ishte afër fundit të funksionit kur tre simbole VS u ulën në bobinat 1, 3 dhe 4. Këto u zgjeruan për t'u bërë të egra me rrotulla të plota dhe kishin shumëzues përkatësisht 5x, 10x dhe 8x. Kjo është ajo që ndihmoi për të gjeneruar fitoren e madhe, e cila ishte 1,000,500.00 dollarë për të qenë të saktë.

Kërkohet mbetet një nga lojërat elektronike më të mira të Stake

Pavarësisht se u publikua në shtator 2021, Wanted Dead or a Wild është ende një nga lojërat më të mira në Kazino Stake. Me futjen e funksionit të numërimit të lojtarëve në kohë reale në zonën e hollit, tani mund të shohim se ai mbetet gjithashtu ndër më të luajturit.

Wanted Dead or a Wild i ka të gjitha. Ky slot shumë i paqëndrueshëm ka një RTP të respektueshëm prej 96,38%, dhe megjithëse ka vetëm 15 linja pagese, fitimi maksimal është 12,500x, që është diçka që tërheq shumë lojtarë në këtë lojë.

Gjithashtu, ai ka disa veçori të spikatura. Simboli VS, i cili mund të shfaqet në lojën bazë dhe në raundet e rrotullimeve falas, do të zgjerohet për t'u bërë një wild me rrotullim të plotë nëse mund të krijohet një linjë fitimi. Për më tepër, çdo simbol VS me rrotullim të plotë i jepet një shumëzues i rastësishëm që varion nga 2x deri në 100x.

Karakteristika të tjera përfshijnë tre lojëra rrotullimesh falas - Grabitja e Trenit të Madh, Duel në Agim dhe Dora e të Vdekurit. Dy të parat që përmenda janë si lojëra të zakonshme me rrotullime falas që përdorin të njëjtin grup rrotullash; megjithatë, shfaqen më shumë simbole VS.

Veçoria Dead Man's Hand është një lojë rrotullimesh falas me akumulim të egër dhe shumëfishues që ka një përballje në fund ku mund të fitoni pagesa astronomike. Është ky kombinim i eksitimit në lojën bazë dhe raundeve të shumta bonus që e bëjnë Wanted Dead or a Wild një vend të mirë.

Ku të luani Wanted Dead or a Wild?

Hacksaw Gaming tani është një zhvillues i njohur softuerësh dhe cilësia e lartë e lojërave elektronike të saj ka tërhequr vëmendjen e shumë operatorëve. Si i tillë, Wanted Dead or a Wild tani është i disponueshëm në dhjetëra kazino online.

Megjithatë, nëse doni të jeni si 'djali' Drake, atëherë Stake.com është i vetmi vend për të luajtur këtë slot. Lojtarët e rinj mund të regjistrojnë një llogari me kodin promovues të Aksioneve, të cilin mund ta gjeni në këtë faqe , për të marrë një bonus të madh 200% të përputhur në depozitën e tyre të parë.

Përdorimi i parave të bonusit është një mënyrë pa rrezik për të eksploruar këtë kazino. Përveç luajtjes së Wanted, ka më shumë se 2000 lojëra elektronike të tjera, Stake Originals, karta gërvishtëse dhe lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë për t'i provuar.