Sign in

Luaj në Stake .com

Dhe shikoni fitore të mëdha nga lojtarët e Stake.
Identifikohu më poshtë për qasje.

Tema e parazgjedhur

Lajmet e fundit

Mirë se vini në Stake.com

Stake.com është aktualisht libri sportiv dhe kazinoja më e madhe në botë e kriptomonedhave. Ai ofron lojëra elektronike ekskluzive, lojëra me siguri të ndershme, tregtarë të drejtpërdrejtë dhe një libër sportiv me sirtarë të lartë. Duke vepruar me licencë në Curacao, ju mund të luani në Stake.com nga të gjitha cepat e globit.

Kjo faqe interneti, HugeStakes , është e dedikuar për gjithçka në Stake. Ne mbulojmë lojërat sportive dhe kazino, regjistrimin, bonuset dhe celularin. Mund të merrni lajme në faqet më të fundit të mirror , transmetimet e Stake dhe fituesit më të mëdhenj të kësaj jave në platformë.

Megjithatë, ne jemi gjithashtu të paanshëm dhe të ndershëm në rishikimin tonë të këtij operatori, kështu që nëse diçka mund të përmirësohet - ne do t'ju tregojmë!


Regjistrohuni në Stake.com

Në Stake.com , klientët e rinj mund të regjistrohen menjëherë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të krijoni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Më pas, futni një adresë të vlefshme emaili dhe kodin promovues të Stake.com HUGE

Përndryshe, ka një regjistrim Stake.com me një klikim nëpërmjet Facebook , Google , LINE dhe platformave të tjera të mesazherëve.
Kodi promovues i kunjit

Përdorni kodin tonë ekskluziv të promovimit të Stake.com HUGE kur regjistroni një llogari të re dhe kërkoni një bonus bujar 200% mirëseardhjeje në depozitën tuaj të parë.

Si faqja dhe kazinoja lider në botë e basteve të kriptomonedhave, është e shpejtë dhe e lehtë të financoni llogarinë tuaj. Natyrisht, Stake pranon Bitcoin ; megjithatë, ky nuk është opsioni i vetëm i pagesës që mund të përdorni. Ky operator pranon gjithashtu Ethereum cryptocurrencies Litecoin , Dogecoin , Ripple XRP dhe Bitcoin Cash.

Për më tepër, nëse nuk mbani asnjë crypto , ky nuk është problem. Mund ta blini direkt në platformën e Stake nëpërmjet MoonPay.

Libri sportiv

Libri i Stake.com lejon bastuesve të bastojnë në ngjarjet më të mira sportive në botë. Ju mund të bastoni në lojë ose para ndeshjes në më shumë se 25 sporte. Këto përfshijnë futbollin, tenisin, bejsbollin, hokej mbi akull, basketboll, kriket dhe esports.

Për më tepër, Stake ofron një sërë tregjesh bastesh, të tilla si fituesi i ndeshjes, rezultati i saktë dhe handikape. Ka statistika për të ndihmuar në përmirësimin e përzgjedhjeve tuaja të basteve dhe transmetimit të drejtpërdrejtë në qindra ngjarje.
Kazino

Kazinoja e Stake u ofron lojtarëve nga e gjithë bota një përvojë e klasit të parë të lojërave të fatit në internet. Ju mund të luani Stake Originals, të cilat me siguri janë lojëra të ndershme. Ka gjithashtu mijëra lojëra elektronike video dhe lojëra tavoline.

Megjithatë, me gjithë lavdinë e tij, nuk ka lojëra elektronike progresive jackpot, gjë që është disi zhgënjyese.

Kazinoja live Stake është e mbushur me lojëra klasike si blackjack , baccarat , craps dhe ruletë. Për më tepër, ju mund të shijoni lojëra aziatike, të tilla si Dragon Tiger dhe Super Sic Bo. Nëse preferoni shfaqje live lojërash, Stake ka gjithashtu shumë nga këta tituj.

Faqet alternative të basteve të aksioneve

Kur vini baste në sport, është gjithmonë një ide e mirë që të keni disa faqe të tjera bastesh në gatishmëri. Kjo ju lejon të maksimizoni fitimet tuaja duke rrëmbyer shanset më të mira. Plus, mund të kërkoni mundësi bastesh arbitrazhi në shumë site.

Kjo është arsyeja pse ne kemi përpiluar një listë të vendeve alternative të basteve Stake.com . Për më tepër, ne kemi udhëzues për bastet arb dhe baste të sigurta për t'ju ndihmuar të mposhtni librin sportiv në një bazë më të shpeshtë.

Faqet e pasqyrave të kunjit

A keni nevojë të përdorni një faqe mirror të Stake.com ? HugeStakes ka një listë të përditësuar të pasqyrave më të fundit të punës së Stake . Pasqyrat e Stake janë një kopje e saktë e domenit kryesor të dot com, por të vendosura nën një URL të ndryshme.

Ato janë të dobishme për lojtarët e Stake që duan të hyjnë në llogaritë e tyre ndërsa udhëtojnë në një vend ku Stake.com është i bllokuar. Për më tepër, faqet mirror ndihmojnë besueshmërinë e platformës duke e ndarë ngarkesën e punës nëpër domene të ndryshme të pasqyruara.

Jo vetëm kaq, përdorimi i një faqeje mirror lokale mund të përmirësojë shpejtësinë e platformës sepse jeni më afër serverëve. Kjo është thelbësore nëse jeni një lojtar entuziast live ose dikush që kënaqet duke luajtur lojëra kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë të Stake .

Stake.Kazino sociale në SHBA

Stake tani ka një kazino sociale në dispozicion të lojtarëve në Shtetet e Bashkuara. Ka më shumë se 200 lojëra me cilësi të lartë. Këto variojnë nga Stake Originals dhe lojëra elektronike deri te lojërat e tavolinës dhe letrat gërvishtëse.

Asnjë blerje nuk është e nevojshme për të luajtur në kazino sociale Stake.US . Ju përdorni monedha ari dhe para të Stake . Me monedha ari, ju luani në modalitetin standard. Megjithatë, Stake Cash ju lejon të luani lojëra lotarish, të cilat ofrojnë çmime të rimbursueshme dhe pagesa në para.Fituesit e mëdhenj në Stake.com

Stake është i njohur për ndarjen e lajmeve për fituesit e tij më të mëdhenj. Në mars 2022, ajo njoftoi një fitore rekord botëror pa çmim i parë. Pagesa ishte një 524.7 BTC mahnitëse, e cila në atë kohë ishte mbi 20,000,000 €.

Ka shumë raste të tjera të fituesve të mëdhenj në kazinonë Stake dhe librin sportiv . Kjo nxjerr në pah se sa i drejtë dhe i ndershëm është ky operator. Është një qasje freskuese dhe një nga arsyet pse Stake vlerësohet ndër faqet më të mira në botë të lojërave të fatit Bitcoin .

Transmetim direkt

Klientët e Stake mund të kënaqen duke parë transmetime të drejtpërdrejta të sporteve të tyre të preferuara çdo ditë. Pasi të hyni në llogarinë tuaj, shkoni te faqja e basteve live dhe lëvizni nëpër ngjarje. Ndeshjet me një ikonë televizive janë ato me transmetim të drejtpërdrejtë në dispozicion.

Kjo ju lejon të shikoni futboll, basketboll, pingpong, esports , tenis, UFC Pay-Per-Views dhe shumë sporte të tjera direkt në platformë.


Gjithashtu, Stake ka një partneritet ekskluziv me superyllin e hip-hop Drake. Ky bashkëpunim ofron transmetime të drejtpërdrejta, me Drake që vendos baste të mëdha në lojërat e tij të preferuara. Më shumë transmetime të drejtpërdrejta vjen nga kazinoja e tregtarëve të drejtpërdrejtë, me veprim nga shumë tavolina gjatë gjithë kohës.

Aplikacioni celular

Dëshironi të vini bast në lëvizje? Stake.com është optimizuar për të gjithë tabletët dhe telefonat inteligjentë. Përdoruesit nuk duhet të shkarkojnë një aplikacion sepse faqja celulare është e bazuar në ueb. Prandaj, ju mund ta përdorni atë përmes shfletuesit tuaj të rregullt.

Stake Mobile ofron një përvojë të fundit të lojërave të fatit. Mund të vini bast në ngjarjet më të mëdha sportive ose të luani në kazino. Për më tepër, Stake ofron mënyra të sigurta dhe të sigurta pagese celulare dhe mbështetja e klientit është vetëm një klikim larg.

Sponsorizimet e kunjit

Stake ka një gamë të gjerë marrëveshjesh dhe partneriteti sponsorizimi. Bashkëpunimi i tij me muzikantin Drake , i cili ka kaluar nga lojtari në partner, është unik. Sponsorizime të tjera të Stake përfshijnë Everton FC nga Premier League dhe Watford FC , të cilët tani po luajnë në Championship.

Stake është gjithashtu partneri zyrtar i basteve i UFC. Plus, ajo ka marrëveshje me mbretin e peshës së mesme, Israel Adesanya dhe legjendën e peshës pupla Jose Aldo.

Promovimet e aksioneve

Nuk ka rëndësi nëse pasioni juaj është sporti apo kazino; Stake.com ka një bollëk promovimesh që ju presin. Këto variojnë nga dhuratat javore prej 50,000 dollarësh deri te sfidat e kazinosë që japin çmime të mëdha çdo ditë.


Promovimet e Stake përfshijnë gjithashtu shumë oferta unike në lidhje me sponsorizimet e tij. Për shembull, tifozët e futbollit mund të shijojnë Everton Road to Glory Cash Drops dhe pagesat e garantuara nëse Toffees shënojnë dy herë në ndeshje.

Kjo është vetëm maja e ajsbergut - Stake është, pa diskutim, një nga faqet më të mira të basteve për promovime të mahnitshme.

Bazat e kunjit

Stake është një faqe kumari e mbushur me aksione. Megjithatë, nëse jeni i ri në bastet sportive në internet dhe lojërat e kazinosë, mund të duket paksa e frikshme në fillim.

Ja ku seksioni ynë Bazat e Stake është gati për të ndihmuar. Ne mbulojmë gjithçka, nga depozitat dhe tërheqjet deri te Klubi VIP dhe Kasaforta e Stake .

Rreth Stake.com - FAQ

Cili është bonusi i mirëseardhjes i Stake.com ?

Bonusi i mirëseardhjes, nëse përdorni kodin promovues të HugeStakes HUGE është 200% deri në 1000 dollarë (ose ekuivalenti i monedhës) në depozitën tuaj të parë.

Çfarë produkte të lojërave të fatit ka Stake ?

Në Stake.com , klientët mund të bastojnë në sporte dhe esports. Ekziston edhe një kazino virtuale me më shumë se 2500 lojëra dhe një kazino live. Stake nuk ofron poker, gara me kuaj ose llotari me shanse fikse në këtë moment.

A është i licencuar Stake.com ?

Po kjo është. Kjo faqe e lojërave të fatit është e licencuar në Curacao.

A pranon Stake monedhat lokale?

Megjithëse të gjitha lojërat e fatit zhvillohen duke përdorur cryptocurrencies , lojtarët mund të bëjnë depozita përmes MoonPay duke përdorur monedhën e tyre lokale. Nëpërmjet këtij ndërmjetësimi, klientët blejnë crypto e tyre të dëshiruar, të cilën më pas mund ta përdorin për të luajtur në Stake.