Sign in
  Promovimet Stake

  Promovimet Stake

  Lojtarët e rinj dhe të vjetër mund të shijojnë një sërë bonusesh dhe promovimesh në Stake . Mësoni për ofertat më të njohura të sporteve dhe kazinove pikërisht këtu.

  • Një udhëzues për promovimet e Stake.com
  • Bonus i mirëseardhjes i Stake.com
  • Promovimet e Kazinosë së Aksioneve
  • Promovimet e basteve sportive të kunjit
  • Stake.com VIP
  • Promovimet e Stake.com - FAQ

  Promovimet e basteve sportive të kunjit

  Promovimet e Kazinosë së Aksioneve

  Një udhëzues për promovimet e Stake.com

  Ndërsa bonusi i mirëseardhjes i Stake.com është i rezervuar për klientët e rinj, promovimet e Stake janë krijuar për lojtarët ekzistues. Ka promovime si për bastet sportive ashtu edhe për kazinonë. Disa oferta janë në vazhdim, ndërsa të tjerat janë promocione mujore dhe sezonale.

  Në krye të bollëkut të promovimeve, Stake.com ofron një program VIP kryesues në industri, i cili përfshin kthimin e kazinosë. Le të hedhim një vështrim në disa nga promovimet më të mira në mënyrë që të mund të merrni një shije të asaj që ofrohet.

  Bonus i mirëseardhjes i Stake.com

  Ne e kemi mbuluar bonusin e mirëseardhjes në detaje në faqen e kodit promovues të Stake.com ; megjithatë, ia vlen një përmbledhje e shpejtë.

  Përdorimi i kodit tonë ekskluziv të promovimit të Stake.com HUGE kur regjistroni një llogari, do t'ju hapë derën e një bonusi bujar depozitash 200% të përputhur deri në 1000 dollarë (ose ekuivalentin e monedhës).

  Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë dhe ju duhet të përdorni kodin promovues që kemi dhënë.

  Dhuratë javore prej 50,000 dollarësh të aksioneve

  Lojtarët e Stake mund të gëzojnë një pjesë prej 50 mijë dollarësh në dhurimin javor të shortit të çmimeve. Për të marrë një biletë për shortin, gjithçka që duhet të bëni është të vendosni bast 1000 dollarë në platformë. Kjo mund të jetë në baste sportive, kazino ose lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

  Për çdo 1000 dollarë që vini bast në platformë, ju merrni një biletë për shortin javor të çmimeve. Nuk ka asnjë kufizim se sa bileta mund të grumbulloni.

  Natyrisht, sa më shumë bileta të keni, aq më shumë shanse keni për të fituar. 50,000 dollarë ndahen mes dhjetë lojtarëve me fat. Të gjitha çmimet paguhen drejtpërdrejt në Bitcoin pa asnjë varg të bashkangjitur.

  Stake-50K-Giveaway

  Promovimet e Kazinosë së Aksioneve

  Nëse keni një prirje për të luajtur lojëra elektronike dhe lojëra tavoline, ka një sërë promovimesh të kazinosë në Stake që do t'ju duket tërheqëse. Këto janë disa nga ofertat më të mira nga Stake.

  Conquer the Casino


  Me Conquer the Casino , lojtarët mund të fitojnë një pjesë prej $50,000 çdo javë duke luajtur ndonjë nga 10+ lojërat e reja të parazgjedhura.

  E tëra çfarë ju duhet të bëni është të mbani pozicionin tuaj në tabelat e liderëve "Lucky Win" dhe "Big Win" për një ose më shumë nga lojërat kualifikuese për të marrë disa çmime të mëdha.

  Një Fitore e Madhe është pagesa më e madhe në lojën e javës, ndërsa një Fitore me fat është shumëzuesi më i madh. Këtu është një ndarje e grupeve të çmimeve:

  • $1,000.00 - Çmimi fitues me fat për çdo lojë
  • $3,200.00 - Çmimi i madh i fitores për çdo lojë
  • $2,000.00 - Fitorja me fat (zgjedhja e Eddie)
  • $6,000.00 - Fitore e madhe (zgjedhja e Eddie)

  Shkoni te faqja promovuese Conquer the Casino për të discover se cilat janë lojërat kualifikuese të kësaj jave.

  Stake vs Edi


  Merrni përballë Eddie dhe mundni shumëzuesin e tij të synuar dhe mund të fitoni një pjesë prej 20,000 dollarë çdo javë. Në faqen e promovimit Stake vs Eddie, ka informacione në lidhje me lojën e kësaj jave, shumëzuesit e synuar që duhet të mposhtni dhe madhësinë minimale të bastit.

  Stake-vs-Eddie-Promo

  Niveli lart


  Ky është një tjetër promovim javor i kazinosë Stake dhe ka një grup çmimesh prej $10,000. Për të kërkuar pjesën tuaj, thjesht mundni shumëzuesit e synuar të Stake.com në pesë slotet e parazgjedhura. Të gjithë lojtarët që kualifikohen marrin një pjesë të barabartë të çmimit 10 mijë dollarë.

  Sfidat e Kazinosë


  Sfidat e Kazinosë së Stake ofrojnë mundësinë për të fituar çmime në para (të paguara në Bitcoin ) çdo ditë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të klikoni në "Sfidat" në menynë e kazinosë dhe mund të shikoni të gjitha lojërat, plus shumëzuesin e synuar që duhet të arrini dhe bastin minimal.

  Si shënim, shumica e sfidave janë në një format garash, kështu që lojtari i parë që arrin objektivin fiton çmimin.

  Promovimet e basteve sportive të kunjit

  Bonuset nuk janë vetëm për lojtarët e kazinosë - ka shumë promovime të Stake të basteve gjithashtu.

  Watford x Stake


  Kthehu Watford për të fituar (tregu 1X2) në çdo lojë në kampionat këtë sezon, dhe paguhet plotësisht nëse shënon gol në pjesën e parë.

  Basti është fitues pavarësisht nga rezultati përfundimtar. Pra, edhe nëse Hornets vazhdonin të barazonin ose humbnin, ju përsëri paguheni nëse shënojnë në 45 minutat e para. Basti minimal është 5 dollarë, dhe fitimet maksimale janë 100 dollarë.

  Everton Road to Glory Cash Drops


  Për të festuar partneritetin e ri të Stake me Klubin e Futbollit Everton , ai jep zbritje të rastësishme parash për çdo fitore në Kupën FA dhe Kupën e Ligës.

  Uljet e parave përfshijnë 100,000 dollarë për fitoren në raundin e 3-të të FA Cup deri në një rënie masive prej 5,000,000 dollarësh nëse fitojnë Kupën FA. Ekziston gjithashtu një rënie prej 1,000,000 dollarësh për fitore në Kupën e Ligës.

  Një tjetër promovim i lidhur me Everton është pagesa e garantuar nëse ata shënojnë dy gola në një ndeshje të Premier League . Për t'u kualifikuar për këtë ofertë duhet të vini bast tek Everton për të fituar në merkaton 1X2.

  Niveli i Sporteve lart


  Sfida Sports Level Up ka një grup çmimesh javore prej $5,000. Për t'u bashkuar me aksionin, duhet të vendosni një bast fitues të ndeshjes (minimumi i stake prej $5) në pesë ngjarjet e parazgjedhura. Nëse fitoni të pesë bastet, ju merrni një pjesë të 5K $.

  UFC Fight Night


  Vendosni një bast për fituesin e eventit kryesor dhe nëse zgjedhja juaj fiton duke e përfunduar luftën herët përmes një paraqitjeje, TKO , ose KO , ju do të merrni dyfishin e fitimeve tuaja deri në 100 dollarë.

  Stake.com-UFC-Fight-Night-Promo

  Stake.com VIP

  Klientët besnikë mund të shijojnë përfitimet e programit Stake VIP , i cili është i hapur për të gjithë lojtarët. Sapo vendosni bastin tuaj të parë me para të vërteta në kazino ose libër sportiv, ju filloni të mbushni shiritin tuaj të përparimit.

  Pasi mbusheni, bëheni VIP Bronzi. Pas Bronzit, janë tetë nivele të tjera, ku renditja më e lartë është Diamond VIP .

  Lojtarët duhet të vënë bast 10,000 dollarë në kazino për të arritur VIP Bronze. Megjithatë, përparimi juaj është 3 herë më i shpejtë për bastet e basteve sportive, kështu që bastet e pasionuar sportive mund të bëhen VIP Bronze për vetëm 3,333 dollarë. Më pas, ju merrni bonuse javore dhe mujore, një bonus të nivelit të lartë dhe filloni të fitoni kthim mbrapsht në bastet tuaja.

  Promovimet Stake.com - FAQ

  Kur arrin bonusi mujor i Stake ?

  Çdo muaj, Stake u jep lojtarëve të tij aktivë një bonus mujor. Në mënyrë tipike, është brenda ditëve të para (të muajit të ri), por mund të jetë në çdo kohë, sipas kushteve dhe kushteve të Stake .

  Si të merrni para falas nga Stake.com ?

  Bonusi mujor i Stake.com është një mënyrë për të marrë para falas sepse nuk ka kërkesa për bast. Kjo u jepet të gjithë lojtarëve që kanë qenë aktivë gjatë muajit të kaluar. Gjithashtu, ka promovime të tjera me email që u japin para falas lojtarëve në mënyrë të rastësishme.

  A kam nevojë për një kod promovues të Stake.com ?

  Për të kërkuar bonusin e depozitës së parë 100% deri në 1000 dollarë, duhet të përdorni kodin promovues të Stake HUGE . Megjithatë, lojtarët rrallë kanë nevojë të përdorin kode për promovimet e rregullta të ofruara nga Stake.