Sign in
  Aplikacioni celular

  Aplikacioni celular

  Vendosni bastet tuaja sportive dhe luani lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në lëvizje me Stake Mobile. Lexoni për të mësuar rreth:

  • Aplikacioni celular Stake.com
  • Karakteristikat e Stake Mobile
  • Baste sportive në celular
  • Kazino celulare
  • Kazino Mobile Live
  • Bonuset dhe promovimet e Stake.com Mobile
  • Aksionet Mobile Banking
  • Stake Mobile App - Pyetjet e shpeshta

  Aplikacioni celular Stake.com

  Është e pazakontë që një libër sportiv global dhe kazino online të mos ketë një aplikacion të shkarkueshëm, por kjo është rruga që ka zgjedhur Stake.com (të paktën tani për tani).

  Duke qenë se nuk ka asnjë aplikacion celular Stake , klientët nuk duhet të shqetësohen për çështjet e ruajtjes dhe përputhshmërisë. E gjithë platforma, duke përfshirë bastet sportive dhe lojërat e kazinove, është e bazuar në ueb dhe është plotësisht e optimizuar për pajisjet mobile.

  Sigurisht, ka avantazhe dhe disavantazhe për faqet e lojërave të fatit celular të bazuara në ueb, kështu që le të shqyrtojmë Stake.com për të parë se si funksionon.

  Karakteristikat e Stake Mobile

  Stake është një platformë bastesh dhe kazino moderne dhe me stil. Paraqitja është e pastër dhe shpejtësia e ngarkimit të faqeve është e shpejtë. Duke qenë se është një faqe interneti, Stake funksionon mirë në pothuajse të gjitha pajisjet, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për një tablet ose telefon të ri.

  Ne hasëm një problem të vogël navigimi në librin sportiv që mund të përmirësohej, të cilin e theksojmë më poshtë në këtë faqe. Thënë kështu, përshtypja jonë e përgjithshme është pozitive, megjithatë, ne duam t'ju japim pamjen e plotë, duke përfshirë të mirat dhe të këqijat.

  Baste sportive në celular


  Stake Mobile jep fuqinë e librit sportiv në pëllëmbën e dorës tuaj. Nga lobi sportiv, bastorët kanë akses me një trokitje në një mori ngjarjesh live dhe ato që do të fillojnë së shpejti.

  undefined

  Duke prekur ikonën e menysë në këndin e poshtëm majtas, ju zgjeroni menynë e plotë, e cila është identike me menynë anësore në platformën e desktopit. Nga këtu, mund të zgjidhni nga një sërë ngjarjesh të njohura ose të lëvizni nëpër një listë me 25+ sporte për të gjetur bastet që dëshironi.

  Për më tepër, bastorët kanë akses në të gjitha tregjet që janë të disponueshme në platformën e plotë. Ju gjithashtu mund të arkëtoni baste në lojë, të përdorni veglat e Bet Builder , të shikoni statistikat e drejtpërdrejta dhe të shikoni transmetime të drejtpërdrejta në celularin Stake.com .

  Problemi i navigimit - për të cilin gjetëm një zgjidhje - është kur jeni duke parë ndeshjet që kanë faqe të shumta prindërore. Për shembull, për të parë bastet para ndeshjes për Fulham FC vs Chelsea FC, ju zgjidhni Futboll > Angli > Premier League > FUL - CFC.


  Mobile-Sports-Stake

  Siç mund ta shihni nga imazhi i mësipërm, faqosja është e pastër. Sidoqoftë, kur jeni në pamje portrete, nuk ka asnjë mënyrë për t'u kthyer për të parë ndeshjet e Premier League . Nëse klikoni shigjetën në krye, ju çon në faqen kryesore të sportit. Ndërsa shtypni shigjetën e pasme në pajisjen tuaj (poshtë djathtas), ktheheni në menynë kryesore të futbollit.

  Zgjidhja për këtë është të flip pajisjen tuaj në modalitetin e shikimit të peizazhit. Mund të klikoni në Angli ose Premier League tani pa pasur nevojë të ktheheni në fillim. Për bastet që pëlqejnë të ndërtojnë ndeshje me ndeshje nga e njëjta ligë, ky është një kursim i madh i kohës.

  Landscape-Stake-Mobile

  Kazino celulare


  Lojtarët celularë mund të shijojnë një përvojë lojrash të klasit të parë në kazinonë Stake . Shumica dërrmuese e lojërave të saj janë miqësore për celularët. Kjo do të thotë që ju mund të luani Stake Originals, lojëra elektronike, blackjack , ruletë dhe lojëra të tjera tavoline ndërsa jeni në lëvizje.

  Stake-Mobile-Casino

  Stake punon me shumë zhvillues kryesorë të softuerit, duke përfshirë NetEnt , Pragmatic Play , NoLimit, Play'n GO dhe Hacksaw Gaming. Të gjitha këto studio zhvillimi krijojnë lojëra me një qasje të parë në celular. Prandaj, cilësia ruhet në të gjitha pajisjet dhe platformat.

  Pa asnjë aplikacion celular Stake , lojërat mund të luhen nga brenda shfletuesit tuaj. Lobi ka një sërë kategorish, ku secila ka meny rrëshqitëse, kështu që ju mund të skanoni shpejt bibliotekën për të gjetur diçka për të luajtur.
  Duke zgjeruar menynë anësore, mund të shikoni lojërat që keni luajtur së fundi. Gjithashtu, ka një seksion të preferuarat, i cili ju lejon të shtoni lojëra, duke e bërë më të lehtë gjetjen e tyre kur të vizitoni kazinonë.

  Kazino Mobile Live


  Tregtarët live të Stake u ofrojnë lojtarëve celularë një përvojë realiste të kazinosë. Lojërat drejtpërdrejt prezantohen dhe operohen nga Evolution dhe Pragmatic Play Live. Këta dy zhvillues kryesorë ofrojnë portofolet e tyre të plota në formate miqësore për celularin, në mënyrë që lojtarët të mund të shijojnë një përzgjedhje të gjerë titujsh.

  Kazinoja e drejtpërdrejtë celulare Stake.com ka një bollëk tavolinash ruletë, blackjack dhe baccarat . Për më tepër, ka lojëra me temë aziatike, të tilla si Dragon Tiger , Super Sic Bo, Fan Tan dhe Bac Bo.

  Një veçori tjetër e kësaj kazinoje live janë shfaqjet e lojërave. Stake ka shumë opsione, duke përfshirë Dream Catcher , Monopoly Big Baller , Dream Catcher dhe Mega Wheel.

  Stake-Mobile-Live-Casino

  Bonuset dhe promovimet e Stake.com Mobile

  Stake është i njohur për bonuset dhe promovimet e tij. Lojtarët celularë, të cilët përdorin kodin promovues të Stake HUGE kur regjistrohen, mund të kërkojnë 200% deri në 1000 dollarë në depozitën e tyre të parë.

  Pas kësaj, Stake ka një bollëk promovimesh të rregullta si për bastet sportive ashtu edhe për kazinonë. Bonusi javor prej 50,000 dollarësh është jashtëzakonisht i popullarizuar. Për të hyrë në këtë promovim, ju duhet vetëm të vendosni bast 1000 dollarë në lojëra sportive ose kazino. Çdo bast prej 1000 dollarësh ju jep një biletë për në shortin javor të çmimeve, ku mund të fitoni një pjesë prej 50 mijë dollarësh.

  Ndër promovimet e tjera të Kazinosë së Stake janë Niveli lart Javor, Sfidat e Kazinosë, Conquer the Casino , Stake vs Eddie dhe Gara e shumëfishimit.

  Nëse preferoni baste sportive, ju jeni të llastuar për zgjedhje. Ka promovime ekskluzive në ndeshjet e futbollit të Watford dhe Everton . Për më tepër, Stake ofron sigurim shumëfishues, fitime të dyfishta, pagesa të hershme dhe nivel sportiv lart.

  Në krye të gjithë kësaj, Stake.com ka një nga klubet më të mira VIP në industri. Çdo bast me para të vërteta llogaritet në plotësimin e shiritit tuaj të përparimit VIP . Gjithsej janë nëntë grada. Të gjithë lojtarët fillojnë nga niveli 0.

  Pasi të keni vënë bast 10,000 dollarë në kazino ose 3,333 dollarë në libër sportiv, do të hidheni në shkallë si një VIP prej bronzi.

  Aksionet Mobile Banking

  Depozitimi dhe tërheqja në Stake është e lehtë. Ju mund të bëni pagesa përmes cilësdo prej cryptocurrencies të mëposhtme:

  • BTC , ETH , LTC, USDT , DOGE , BCH, XRP , EOS , TRX, BNB, USDC, APE, BUSD, CRO, DAI, LINK, MATIC, SAND, SHIB, UNI

  Për më tepër, Stake tani pranon pagesa në monedhë vendase duke përdorur karta krediti dhe debiti, transferta bankare dhe Google Pay. Me këtë metodë, lojtarët blejnë crypto me anë të ndërmjetësimit të rekomanduar të Stake , MoonPay, për të luajtur.

  Stake-Mobile-Banking

  Me shumë lojtarë që kanë aplikacione të portofolit crypto në telefonat e tyre, bërja e pagesave celulare është më e lehtë sesa përdorimi i një desktopi. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të kopjoni adresën e portofolit të Stake dhe ta ngjisni në portofolin tuaj personal për të dërguar fonde.

  Pas disa minutash, depozita juaj kreditohet në llogarinë tuaj dhe mund të filloni të luani në kazino ose libër sportiv.

  Stake Mobile App - Pyetjet e shpeshta

  A ka Stake.com një aplikacion celular?

  Jo, nuk ka një aplikacion celular Stake.com . Megjithatë, platforma është e optimizuar për celularin, kështu që ju mund të luani në çdo pajisje me një lidhje interneti.

  Si të shkarkoni aplikacionin Stake.com ?

  Stake.com nuk ka një aplikacion celular, kështu që lojtarët nuk duhet të shkarkojnë ndonjë softuer. Thjesht hapni Stake në shfletuesin tuaj të rregullt të internetit, regjistrohuni dhe luani.

  A funksionojnë pasqyrat e Stake në celularë?

  Patjeter qe po. Të gjitha pasqyrat e Stake janë kopje ekzakte të Stake.com. Prandaj, dizajni, faqosja dhe performanca e faqeve të mirror janë të standardizuara për tabletët dhe telefonat celularë.

  Cili është bonusi i mirëseardhjes i Stake.com për lojtarët celularë?

  Bastet e sporteve celularë dhe lojtarët e kazinosë mund të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje 200% në depozitën e tyre të parë. Për të marrë këtë bonus, duhet të përdorni kodin promovues të Stake HUGE në faqen e regjistrimit kur krijoni një llogari.

  A është i sigurt Stake celulari?

  Po, është plotësisht i sigurt. Faqja e internetit operohet nga Medium Rare NV, e cila është e licencuar dhe e rregulluar nëpërmjet Antelliphone dhe Qeverisë së Curacaos.