Sign in
  Transmetim direkt

  Transmetim direkt

  Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë Stake .com ju sjell transmetime emocionuese të drejtpërdrejta sportive dhe ekskluzive. Thjesht regjistroni një llogari për të fituar akses.

  • Stake.com Transmetim i drejtpërdrejtë
  • Si të shikoni transmetimin drejtpërdrejt në kunj
  • Llojet e transmetimeve të drejtpërdrejta të kunjit
  • Termat dhe kushtet e transmetimit të drejtpërdrejtë të kunjit
  • Transmetimet e drejtpërdrejta të aksioneve - Pyetjet e shpeshta

  Stake.com Transmetim i drejtpërdrejtë

  Nëse dëshironi të njiheni si një nga librat më të mirë sportiv në botë, duhet të siguroni transmetim të drejtpërdrejtë. Stake.com mirë këtë kuti. Ai ofron një bollëk veprimesh sportive të drejtpërdrejta çdo ditë për klientët që t'i shikojnë në kompjuterët e tyre të shtëpisë, tabletët dhe telefonat celularë.

  Si të shikoni transmetimin drejtpërdrejt në kunj

  Gjithçka që ju nevojitet për të parë sporte të drejtpërdrejta në Stake është një llogari e financuar. Ndiqni këto hapa për të konfiguruar llogarinë tuaj dhe për të hyrë në transmetimin tuaj të preferuar.

  1. Përdorni këtë lidhje për të vizituar faqen zyrtare të internetit të Stake . Përndryshe, shikoni faqen tonë të pasqyrave të Stake nëse ISP-ja juaj ka bllokuar sajtin kryesor.

  2. Në faqen e internetit, klikoni Regjistrohu .

  3. Mund të regjistroheni manualisht me email ose të regjistroheni përmes Facebook , Google ose LINE.

  4. Në fushën e shënuar Kodi , futni kodin Stake.com HUGE . Kjo është thelbësore nëse dëshironi të shijoni një bonus ekskluziv të mirëseardhjes të përputhur 200% të depozitave me vlerë deri në $1,000.

  5. Pasi të keni futur detajet e kërkuara, klikoni Luaj Tani .

  Llogaria juaj e Stake krijohet menjëherë. Megjithatë, për të zhbllokuar të gjitha veçoritë e tij, duhet të konfirmoni adresën tuaj të emailit. Pas kësaj, ju mund të bëni depozitën tuaj të parë.

  • Klikoni ikonën e portofolit.
  • Zgjidhni një ose më shumë argumente crypto nga lista.
  • Merrni adresën e portofolit për kriptomonedhën që dëshironi të përdorni për depozitën tuaj.
  • Përfundoni transaksionin tuaj. Bonusi i mirëseardhjes duhet të kreditohet në llogarinë tuaj së bashku me depozitën tuaj.

  Nga menyja, klikoni në Sport . Pas kësaj, zgjidhni ose Ngjarjet e drejtpërdrejta për ndeshjet që janë aktualisht në lojë ose Fillojnë së shpejti për ndeshjet që do të fillojnë brenda minutave ose orëve të ardhshme.

  Kur lëvizni nëpër ndeshjet, do të vini re një ikonë të luajtësit të videos poshtë ikonës së statistikave të drejtpërdrejta. Të gjitha ndeshjet me simbolin e luajtësit të videove pranë tyre transmetohen drejtpërdrejt. Pjesa më e mirë është se ju mund të shikoni të gjitha transmetimet drejtpërdrejt pa vënë një bast.

  Llojet e transmetimeve të drejtpërdrejta të kunjit

  Stake është një platformë e plotë kumari, që ofron baste sportive dhe lojëra kazino. Si e tillë, ajo ka transmetime të drejtpërdrejta që do të tërheqin të gjithë klientët e saj. Këtu keni një paraqitje të shkurtër të llojeve të transmetimit të drejtpërdrejtë që vijnë nga Stake.

  Live Sport


  Kur mendoni për transmetimin e drejtpërdrejtë, sporti është gjëja e parë që ju vjen në mendje. Stake ka një shërbim gjithëpërfshirës të transmetimit të drejtpërdrejtë sportiv, i cili përfshin:

  • Major League Baseball
  • Futboll nga Evropa, Amerika e Jugut dhe Azia
  • Basketboll
  • Tenis
  • Hokej në akull
  • Shigjetat
  • Kupat
  • League of Legends
  • Counter-Strike
  • FIFA

  Ndërsa shikoni sportin live, ju keni mundësinë të vendosni baste në librin sportiv . Stake ofron një sërë tregjesh bastesh, të tilla si fituesi i ndeshjes, mbi/nën, handikap aziatik dhe totale.

  Fatkeqësisht, Stake nuk ofron një orar të transmetimit të drejtpërdrejtë. Prandaj, duhet të kërkoni manualisht në listën e ngjarjeve të drejtpërdrejta dhe të ardhshme për të parë se cilat ndeshje po transmetohen drejtpërdrejt.

  Stake-Live-Streaming

  Kazino me tregtar të drejtpërdrejtë


  Kazinoja e tregtarit të drejtpërdrejtë është një lloj tjetër transmetimi i drejtpërdrejtë. Mundësuar nga Evolution dhe Pragmatic Play , kazinoja live e Stake është sirtari kryesor. Ju mund të luani ruletë, blackjack , baccarat , craps, poker kazino, sic bo dhe shfaqje lojërash live, ndër të tjera.

  Përndryshe, nëse dëshironi vetëm të shikoni, mund ta bëni edhe këtë. Klikoni në miniaturën e lojës që ju pëlqen dhe ajo do të ngarkohet direkt në shfletuesin tuaj. Nëse jeni i ri në lojërat e kazinosë, shikimi i lojërave përpara basteve mund të ndihmojë në përmirësimin e njohurive tuaja.

  Rrjedhat ekskluzive


  Stake.com ka shumë ambasadorë të markave të profilit të lartë, duke përfshirë legjendën e hip-hopit Drake , Sergio Aguero , Jose Aldo , Israel Adesanya dhe vëllezërit Fittipaldi. Stake shpesh krijon përmbajtje unike me këta sponsorë - disa prej të cilëve janë transmetime ekskluzive të drejtpërdrejta.

  Termat dhe kushtet e transmetimit të drejtpërdrejtë të kunjit

  • Për të parë çdo transmetim të drejtpërdrejtë (në Stake ), duhet të keni një llogari të regjistruar. Për më tepër, duhet të bëni të paktën një depozitë me para reale.

  • Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm për klientët në të gjitha vendet. Megjithatë, disa ngjarje mund të kufizohen në vende të ndryshme për shkak të të drejtave të transmetimit.

  • Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm në të gjitha pajisjet.

  • T&C të tjera janë në dispozicion në Stake.com.

  Transmetimet e drejtpërdrejta të Stake - Pyetjet e shpeshta

  Çfarë sportesh mund të shikoj në Stake.com ?

  Stake ofron një shumëllojshmëri të gjerë të transmetimeve të drejtpërdrejta sportive, duke përfshirë futbollin, bejsbollin, hokej, pingpong, lojë me birila, shigjeta dhe sporte elektronike.

  A ofron Stake transmetim të drejtpërdrejtë?

  Po, ka transmetim të drejtpërdrejtë çdo ditë në Stake.com. Për të shijuar transmetimet e drejtpërdrejta, duhet të jeni një klient i regjistruar që ka bërë të paktën një depozitë.

  A ka transmetime esports në Stake.com ?

  Transmetimet e drejtpërdrejta të Esports janë shumë të njohura në Stake.com. Kjo kompani bastesh ofron shumë esports live, si League of Legends , Counter-Strike : Global Offensive dhe FIFA.

  A duhet të vini bast për të parë një transmetim të drejtpërdrejtë të Stake ?

  Nuk ka asnjë kërkesë për të vendosur një bast për të parë një transmetim të drejtpërdrejtë në Stake. Gjithçka që ju nevojitet është një llogari me para në bilancin tuaj. Sigurisht, të kesh një bast mund të rrisë argëtimin dhe eksitimin për të parë një ndeshje live.