26
  Sign in

Fitore e madhe 3,2 milionë dollarë - Po, Roshtein luan Zeusin vs Hades

19 nën 2023
Leon Travers 19 nën 2023
Share this article
Or copy link
 • Pas disa javësh të qeta, Roshtein është rikthyer me një shumë masive 3.2 milion dollarë
 • Ai erdhi në slotin e tij të preferuar - Zeus vs Hades: Gods of War
 • Mësoni rreth strategjisë së Roshtein me rrezik të lartë dhe shpërblim të lartë
 • Luaj Zeus vs Hades me një bonus mirëseardhjeje prej 3,000 dollarësh Stake .com
 • Roshtein me një tjetër fitore me 7 figura Zeus kundër Hades
 • Roshtein me rrezik të lartë
 • I MADH - I vetmi kod i kazinosë së aksioneve që ju nevojitet
Roshtein është rikthyer duke bërë atë që bën më së miri - duke thyer një fitore të madhe 3.2 milion dollarë në lojën e bujshme të Pragmatic Play, Zeus vs Hades: Gods of War.

Roshtein me një tjetër fitore me 7 figura Zeus kundër Hades

Transmetuesi më pjellor i Stake zë sërish në qendër skenën me një nga fitoret më të mëdha në nëntor - një pagesë madhështore prej 3,2 milionë dollarësh në slotin e tij të preferuar (aktual), Zeus vs Hades.

Është e drejtë të thuhet se të gjitha fitoret e mëdha janë të ndryshme në një farë mënyre. Kjo ishte një gozhdë klasike. Dukej si një shpërthim i plotë derisa rrotullimet e fundit ndryshuan gjithçka.

Duke luajtur veçorinë e bonusit me dhjetë rrotullime falas në modalitetin Hades, shuma totale e fitores pas gjashtë rrotullimeve ishte 50,00 dollarë. Jo saktësisht mbresëlënëse kur kostoja e rrotullimit ishte 500,00 dollarë. Megjithatë, gjërat më pas u bënë interesante.

 • Rrotullimi i 7-të falas: një rrotullim i egër me rrotullim të plotë u ul në rrotullën e 3-të me një shumëzues 3x. Kjo nuk rezultoi në një pagesë, por është ngjitëse dhe mbetet në vend për pjesën tjetër të funksionit.

 • Rrotullimi i 8-të falas: një i egër jo ngjitës në rrotullën e parë dha një pagesë prej 1,800 dollarë, që do të thotë se fitimi total ishte 1,850 dollarë me dy rrotullime falas të mbetura.

 • Rrotullimi i 9-të falas: dy të tjera të egra me rrotulla të plota në rrotullat e 1-rë dhe të 4-të. Bobina e parë ka një shumëzues 6x, dhe rrotulla e 4-të ka një 50x masive. Kjo solli një fitore prej 634,250 dollarë, kështu që totali ishte tani 636,100 dollarë.

 • Rrotullimi i 10-të falas: Roshtein po bënte thirrje që simboli Hades me vlerë të lartë të ulej në rrotullën e 2-të, dhe sloti ishte i detyruar siç duhet. Kjo prodhoi një fitore gjigante me një rrotullim prej 2,581,250 dollarësh.

Pagesa përfundimtare nga dhjetë rrotullimet falas ishte 3,217,350,00 dollarë. Ai thekson se nuk ka mbaruar derisa të mbarojë kur luani lojëra elektronike në internet - një rrotullim mund të ndryshojë fatin tuaj në një pjesë të sekondës.

Roshtein me rrezik të lartë

Këto fragmente të fitoreve të mëdha të Roshtein, padyshim që nuk tregojnë të gjithë historinë. Nëse akordoni në transmetimet e tij të drejtpërdrejta, do të shihni se strategjia e slotit të tij është jashtëzakonisht e rrezikshme. Me këtë, sigurisht që ka edhe shpërblime të larta, siç e dëshmon kjo fitore, por ai ka edhe ditë të këqija kur fati nuk është në anën e tij.

Strategjia me rrezik të lartë përfshin blerjen e vazhdueshme të veçorisë së bonusit. Kjo krijon transmetime emocionuese sepse kalon drejtpërdrejt në veprim. Për Zeus vs Hades: Gods of War, kushton 150 herë vlerën e rrotullimit për të blerë dhjetë rrotullime falas të Hades. Kjo është 500 dollarë x 150, që është 75,000 dollarë.

Roshtein ka të drejtën për të luajtur në këtë mënyrë, por nuk ua rekomandoj lojtarëve rekreativë. Kënaqësia e lojërave elektronike është në lojën, si dhe në fitoret e mëdha, kështu që është mirë të relaksoheni dhe të kënaqeni duke rrotulluar rrotullat normalisht dhe duke pritur të shihni se çfarë ndodh.

I MADH - I vetmi kod i kazinosë së aksioneve që ju nevojitet

A ju ka hapur oreksin kjo fitore e madhe për të luajtur Zeus vs Hades? Nëse po, kodi ynë promovues i Kazinosë së Kunjit HUGE është mënyra ideale për të filluar aventurën tuaj.

Kodi, i cili mund të aplikohet në faqen e regjistrimit, ju merr një bonus depozite 200% të përputhur deri në 3,000 dollarë. Sigurisht, nuk keni nevojë të kërkoni shumën e plotë. Për shembull, një depozitë prej 20 dollarësh ju jep 40 dollarë shtesë në para bonus, ose një depozitë prej 100 dollarësh ju jep 200 dollarë shtesë. Për të kërkuar 3,000 dollarë të plota, kërkohet një depozitë prej 1,500 dollarësh.

Sado që pretendoni, Zeus vs Hades po ju pret. Fitimi maksimal në këtë slot është 15,000x, kështu që edhe të luash për 1 $ një rrotullim mund të japë pagesa të jashtëzakonshme.