26
    Sign in

Fitore sublime prej 6 milionë dollarësh Zeus vs Hades Mega - Mund të jetë vetëm Roshtein

25 jan 2024
Leon Travers 25 jan 2024
Share this article
Or copy link
  • Roshtein është rikthyer me një zhurmë të plotfuqishme - një tjetër mega fitore prej 6 milionë dollarësh Zeus vs Hades
  • Ky slot ka qenë një nga të preferuarat e Roshtein që kur u lançua
  • Shikoni këtë artikull ndërsa zbërthejmë këtë pagesë të madhe me 7 shifra
  • Përfitoni nga kodi ynë promocional HUGE . për të marrë një bonus ekskluziv të mirëseardhjes Stake .com
  • Fillimi perfekt i vitit 2024 për Streamer Roshtein
  • Pse Roshtein është fiksuar në Zeus VS Hades?
  • Luaj Zeus VS Hades me një bonus bujar mirëseardhjeje
Jo shumë ndryshime në botën e Roshtein. Ja lajmet për triumfin e tij të fundit - një mega fitore 6 milionë dollarësh Zeus VS Hades: Gods of War në Kazino Stake.com.

Fillimi perfekt i vitit 2024 për Streamer Roshtein

Pas një periudhe relativisht të qetë të Vitit të Ri, çifti i lumtur - Roshtein dhe Zeus VS Hades - janë kthyer sërish në lajme.

Gjatë gjithë vitit 2023, Roshtein forcoi vendin e tij si transmetuesi më i madh i Stake me bastet e tij të tepërta dhe mega fitoret. Është e qartë se ai synon të vazhdojë këtë trend këtë vit, pasi ai ka arritur fitoren më të madhe (deri më tani) në Kazino Stake në 2024.

Fitorja mega e Zeus VS Hades prej 6 milionë dollarësh ndoqi MO-në e zakonshme. Ai po luante në modalitetet Hades dhe fitorja kolektive erdhi nga funksioni i rrotullimeve falas.

Siç tregon videoklipi nga transmetimi, pas gjashtë nga dhjetë rrotullime falas, Roshtein kishte egërsi me rrotullime të plota në bobinat 1, 2 dhe 3 me shumëzues 4x, 8x dhe 9x, respektivisht. Tani, të garantuara disa pagesa të plotfuqishme nga rrotullimet e mbetura, ishte koha për t'u emocionuar.

Pagesa përfundimtare ishte 5,963,300.00 dollarë, që është një shumëzues prej 5,963 herë në shumën e bastit të tij prej 1,000 dollarësh.

Pse Roshtein është fiksuar në Zeus VS Hades?

Transmetimet e Roshtein jetojnë shumicën e netëve, kështu që ai luan shumë lojëra elektronike të ndryshme. Prandaj, është pak e padrejtë të pretendosh se ai është i fiksuar në një lojë të veçantë. Megjithatë, ky krijim i Play Pragmatic është ai që ai e përfshin gjithmonë në rotacionin e tij.

Paqëndrueshmëria ekstreme e Zeus VS Hades: Gods of War (në modalitetin Hades) krijon përmbajtje të shkëlqyer transmetimi. Pagesat e tij janë ndryshe nga shumica e lojërave të tjera. Kam provuar veçorinë e rrotullimeve falas në këtë slot - dhe nuk fitova asgjë, as një monedhë. Megjithatë, kur është gati të bjerë, fitoret janë shpesh shpërthyese.

Kjo, për mendimin tim, është arsyeja pse Roshtein pëlqen të luajë Zeus VS Hades. Gjithashtu, mendoj se ai dëshiron të arrijë një fitore maksimale, gjë që nuk e ka arritur. Maksimumi është 15,000x, ndërsa më i miri i Roshtein është rreth 13,000x. Ndoshta viti 2024 do të jetë viti që ai e bën këtë.

Zeus Vs Hades slot 2

Luaj Zeus VS Hades me një bonus bujar mirëseardhjeje

Duke përdorur kodin tonë promocional të Aksioneve ' HUGE ', lojtarët e rinj mund të kërkojnë një ofertë mirëseardhjeje të përputhur 200% të depozitave që vlen deri në 3,000 dollarë në fonde bonusi.

Kjo është më se e mjaftueshme për t'ju bërë të rrotulloni rrotullat në Zeus VS Hades. Megjithatë, unë nuk rekomandoj përdorimin e strategjisë Roshtein. Ai zakonisht blen veçorinë e Bonusit Super Spins, e cila kushton 300 herë shumën e bastit tuaj.

Me Roshtein që luan me 1,000 dollarë për rrotullim, kushton 300,000 dollarë për të blerë këtë funksion. Për të maksimizuar bonusin tuaj dhe për të përfituar sa më shumë vlerë argëtimi prej tij, unë sugjeroj ta luani lojën si një slot i rregullt. RTP është i njëjtë (nëse jo pak më i mirë), kështu që ju do të merrni pagesa identike për një afat të gjatë.