26
  Sign in

Një tjetër fitore prej 1,65 milion dollarësh Stake për Roshtein në Wanted Dead or a Wild

04 dhj 2023
Leon Travers 04 dhj 2023
Share this article
Or copy link
 • Kombinimi i njohur i veçorive të Roshtein dhe Wanted Dead or a Wild me një tjetër fitim prej 1,65 milionë dollarësh Stake
 • Transmetuesi ynë yll u kap në befasi përpara se të vinte re se ai kishte goditur një ekran të plotë të egërsisë
 • Çfarë është ajo për Wanted Dead or a Wild që e bën Roshtein të dashurojë ta luajë atë?
 • Luaj Wanted me një bonus të madh mirëseardhjeje - zbulo se si
 • Ekrani i plotë tërheq vëmendjen e Roshtein
 • Dashuria e kërkuar e Roshtein
 • Jeni një fans i kërkuar?
Roshtein godet sërish me një tjetër fitim prej 1 milion $+ në slotin e tij të preferuar - Wanted Dead or a Wild i mahnitshëm i Hacksaw Gaming.

Ekrani i plotë tërheq vëmendjen e Roshtein

Marrja e një ekrani të plotë të shumëzuesve të egër është diçka që dëshirojnë të gjithë lojtarët e Wanted Dead ose Wild; megjithatë, Roshtein gati e humbi këtë.

Siç është e zakonshme për transmetuesit e Stake, Roshtein po luante lojëra të shumta. Wanted Dead or a Wild u vendos në rrotullimin automatik dhe u minimizua në këndin e sipërm djathtas, ndërsa loja kryesore që ai po i kushtonte më shumë vëmendje ishte Stake Original Plinko.

Papritur, me një zë të animuar, ai bërtiti: "Oh, ekrani i plotë, ekrani i plotë, ekrani i plotë". Me ndryshimin e shpejtë të lojërave, ja ku ishte, pesë simbole VS - një nga çdo mbështjell.

Ata që janë të njohur me Wanted Dead ose një slot Wild do të dinë se simbolet VS zgjerohen për të mbuluar të gjithë bobinën. Më pas, dy të jashtëligjshëm bëjnë një duel dhe shumëzuesi i fituesit i shtohet rrotullës.

Prandaj, kur një lojtar vendos 5 simbole VS, ai bëhet një 'ekran i plotë' i egërsisë. Këta janë shumëzuesit që janë shtuar në çdo mbështjellje.

 • Rrotulla e parë: 2x
 • Rrotulla e dytë: 3x
 • Rrotulla e 3-të: 2x
 • Rrotulla e 4-të: 2x
 • Rrotulla e 5-të: 2x

Është e drejtë të thuhet se shumëzuesit nuk ishin shumë bujarë, me katër prej tyre që tregonin 2x dhe tjetri 3x. Kjo rezultoi në një shumëzues total 11x. Edhe pse jo më i madhi, ishte ende një pagesë yjore kur gjithçka u shtua.

Roshtein po vinte bast 500 dollarë për rrotullim. Për uljen e pesë wilds në një linjë pagese, lojtarët fitojnë 20 herë shumën e bastit të tyre. Meqenëse ishte 500 dollarë (x 20), pagesa ishte 10,000 dollarë për rresht. Wanted Dead or a Wild ka 15 linja pagese, kështu që fitimi rritet deri në 150,000 dollarë. Së fundi, shumëzojeni atë total me shumëzuesin 11x, dhe pagesa ishte 1,650,000 dollarë mbresëlënëse.

Dashuria e kërkuar e Roshtein

Si transmetuesi kryesor i Stake, Roshtein luan një përzgjedhje të gjerë lojërash çdo muaj. Thënë kështu, ai ka më shumë fitore të mëdha në Wanted Dead ose a Wild se çdo slot tjetër. Edhe pse Zeus vs Hades: Gods of War i Pragmatic Play ka paguar për të disa herë këtë vit, Wanted është ende numri një.

Këtu janë disa nga triumfet e tij:


Karakteristika të veçanta


Wanted Dead or a Wild është një vend i paqëndrueshëm, prandaj është i njohur për këto fitore të mëdha me dinamit. Siç u fol, simbolet VS janë një nga pikat kryesore të lojës. Këto mund të shfaqen në lojën bazë, si me fitoren e Roshtein, ose gjatë raundeve të bonusit.

Morevoer, Wanted Dead or a Wild ka tre lojëra të veçanta rrotullimesh falas për më shumë eksitim; këto janë:

 • Duel në Agim: Lojtarët fillojnë me 10 rrotullime falas. Përparësia e kësaj veçorie bonus është se më shumë simbole VS janë të garantuara në krahasim me lojën normale.

 • Dora e të Vdekurit: Kjo veçori e veçantë është e ndarë në dy faza. Së pari, është faza e grumbullimit. Lojtarëve u jepen tre rrotullime falas, të cilat kthehen në këtë numër pas një fitoreje. Objektivi është mbledhja e shumëzuesve dhe egra. Pas tre rrotullimeve të njëpasnjëshme jo-fituese, loja kalon në fazën e përballjes. Edhe një herë, ju filloni me tre rrotullime falas. Në çdo rrotullim, të gjitha të egra nga faza e grumbullimit shfaqen në bobina dhe pagesat shumëzohen me shumëzuesin.

 • Grabitja e madhe e trenit: Ky është një veçori ngjitëse e rrotullimeve të egra pa pagesë. Ju filloni me dhjetë rrotullime falas dhe të gjitha të egra janë ngjitëse. Natyrisht, kjo mund të çojë në disa fitore shumë shpërblyese të kunjit.

Jeni një fans i kërkuar?

Ky slot apelon për lojtarët në nivele të shumta. Shumë entuziastë pëlqejnë temën Wild West, të tjerë tërhiqen nga Wanted për shkak të shumëllojshmërisë së lojërave bonus dhe, natyrisht, të gjithë adhurojnë potencialin maksimal të fitimit 12,500x.

Nëse nuk e keni përjetuar ende këtë lojë, regjistrimi i një llogarie të re lojtari me kodin promovues të Stake.com HUGE është mënyra e përsosur për të filluar. Ky kod zhbllokon një ofertë bujare të mirëpritur të përputhshme për depozitat, kështu që ju mund të përdorni fondet e bonusit për të marrë përvojën tuaj të parë të kësaj loje të vlerësuar me çmime.