Sign in

Basti i guximshëm i Drake me 300 mijë dollarë në Kanada

09 korr 2024
Leon Travers 09 korr 2024
Share this article
Or copy link
 • Një nga eksportet më të famshme të Kanadasë është mbështetja e djemve të tij për të kapërcyer Argjentinën në gjysmëfinalen e Copa America 2024.
 • Kanadaja humbi 2-0 ndaj të njëjtëve kundërshtarë në fazën e grupeve të kompeticionit të këtij viti
 • Drake do të fitojë 2,880,000.00 dollarë nëse Les Rouges kapërcen shanset në stadiumin MetLife
 • Merrni shanset më të fundit të basteve për Kanada vs Argjentinë
 • Drake përballet me Messin me Mega bast
 • Shanset e basteve Argjentinë vs Kanada
 • Ku të shikoni Argjentinë vs Kanada?
 • Bast në Copa America në lojë
Kjo është ajo që unë e quaj kthim pas djemve. Drake shpenzon 300,000 dollarë për Kanadanë për të mposhtur Argjentinën e preferuar të turneut në gjysmëfinalen e Copa America.

Drake përballet me Messin me Mega bast

Superylli kanadez i muzikës Drake po i vendos paratë e tij me një bast 300,000,00 dollarë në Les Rouges për të mundur Argjentinën në gjysmëfinalen e Copa America më vonë sonte.

Drake mori shanset 9.60 në Kanada për të fituar (tregu 1x2), kështu që ai do të fitojë 2,880,000 dollarë nëse vendi i tij del në krye.

Pavarësisht se legjenda e Argjentinës Lionel Messi ishte jashtë formës (sipas standardeve të tij të jashtëzakonshme) gjatë këtij turneu, Argjentina është ende favorit i madh për të kaluar sërish në finalen e Copa America.

Sigurisht, 300 mijë dollarë për Drake, i cili është ambasadori kryesor i markës me Stake.com, është një ndryshim në xhep, por është ende një bast i madh në sytë e mi. Çfarë mendoni ju? Sapo ka hedhur Drake treqind mijë dollarë, apo Kanadaja mund të bëjë surprizën e turneut dhe të eliminojë favoritët?

Shanset e basteve Argjentinë vs Kanada

Edhe basti super i madh i Drake nuk e lëvizi gjilpërën në favor të Kanadasë. Në kohën e shkrimit të këtij artikulli (8 orë para fillimit), Kanadaja ka zbritur në 10.00, me Argjentinën me çmim 1.34. Për më tepër, bastorët mund të marrin 5.20 në barazim pas 90 minutash.

Canada Odds

Stake.com ka dhjetëra tregje të tjera për këtë ndeshje futbolli, duke përfshirë:

 • Shans i Dyfishtë
 • Të dyja skuadrat të shënojnë
 • O/U Totali i Golave
 • Totalet aziatike
 • Handikapët aziatikë
 • Rezultati i saktë
 • Golashënues të parë dhe në çdo kohë
 • Këndet
 • Gjysmë kohë - Me kohë të plotë

Ku të shikoni Argjentinë vs Kanada?


Stake.com ka qasje ekskluzive me transmetim të drejtpërdrejtë në Copa America 2024. Nëse dëshironi ta shikoni këtë lojë falas, në çdo pajisje, thjesht krijoni një llogari me Stake dhe klikoni ikonën e videos pranë tregjeve të ndeshjeve.

Bast në Copa America në rrezik

Nëse doni të ndiqni bastin e guximshëm të Drake ose dëshironi Argjentinën e Messit për të mposhtur rivalët e tyre të Amerikës së Veriut, regjistrohuni për një llogari të re klienti duke përdorur kodin promovues të Stake.com HUGE.

Me këtë, ju mund të përfitoni nga një bonus mirëseardhjeje i përputhur 200% me vlerë deri në 3,000 dollarë. Sigurisht që mjafton për të shijuar disa baste të shkëlqyera të Copa America para përfundimit të turneut.