Sign in

Bettor gëzon pagesën prej 320 mijë dollarësh me fitoren e Spanjës

10 korr 2024
Leon Travers 10 korr 2024
Share this article
Or copy link
  • Bastet e mëdha vazhdojnë të hyjnë në Stake .com me një tjetër fitore të fuqishme prej 320 mijë dollarësh
  • Një vë bast 116 mijë dollarë për Spanjën për të mundur Francën me koeficientin 2.75
  • Ky bast i madh pagoi 320,262,95 dollarë
  • Përfitoni nga një bonus depozite prej 3,000 dollarësh dhe vini bast në 24 Euro
$320K Payout for Spain win
  • Basti fitues i futbollit prodhon 320 mijë dollarë pagesa
  • Bastet më të mira të Euro 24
  • Shanset e basteve Holanda kundër Anglisë
  • Fitues i plotë i Euro 2024
Spanja fitoi një vend në finalen e Euro 2024 mbrëmë me një fitore ndaj Francës, duke e bërë një klient më të pasur mbi 200,000 dollarë.

Basti fitues i futbollit prodhon 320 mijë dollarë pagesa

Edhe pse aksioni në fushë gjatë Euro 2024 nuk ka qenë gjithmonë më emocionuesi, shumë bastesh në Stake.com kanë pasur shumë sukses gjatë turneut të kësaj vere.

Dje, mbulova paratë e bujshme të Euro 2024 që fituan një bastues më shumë se 10 mijë dollarë, dhe tani një tjetër bast i madh ka rënë. Kjo përfshinte ndeshjen gjysmëfinale mes Spanjës dhe Francës. Një klient hodhi bast 116,459,25 dollarë për një fitore të Spanjës në tregun 1x2. Pasi kishte marrë koeficientin 2.75, fitorja e Spanjës i dha atij një pagesë 320,262.95 dollarë.

Spain Win earns bettor 320K

Edhe pse nuk ka dyshim se kjo është një fitore spektakolare, ajo mund të vihet në hije nga basti i madh i vendosur nga reperi Drake dje. Ai ka vënë 300,000 dollarë për Kanadanë për të mundur Argjentinën në gjysmëfinalen e tyre të Copa America. Nëse ai fiton, pagesa do të jetë 2,880,000.00 dollarë kolosale!

Bastet më të mira të Euro 24

Kampionati Europian i Futbollit po i afrohet mbylljes me vetëm disa ndeshje të mbetura. Megjithatë, ka ende disa mundësi intriguese bastesh që lojtarët të përfitojnë.

Kjo është veçanërisht e vërtetë për klientët e rinj, të cilët kanë të drejtë për një bonus të mirëseardhjes së depozitave 200%. Për të kërkuar këtë ofertë, duhet të futni kodin promovues të Kunjit HUGE kur të kërkohet në formularin e regjistrimit.

Shanset e basteve Holanda kundër Anglisë


Gjysmëfinalja e dytë mes Holandës dhe Anglisë do të përcaktojë se cili shtet do të luajë kundër Spanjës në finalen e së dielës. Bastet për këtë janë të hapura, me Stake që ofron 2.65 në Angli, 2.85 në barazim dhe 3.20 në Holandë.

Pavarësisht se është në gjysmëfinale, Anglia ka rezultuar keq në këtë turne. Ata kanë pasur padyshim rrugën më të lehtë për në finale me fitoret me eliminim ndaj Sllovakisë dhe Zvicrës, por asnjëra prej tyre nuk ka qenë bindës. Bazuar në këtë, marrja e 3.20 ndaj Holandës mund të jetë një bast i zgjuar.

England Holland Odds

Fitues i plotë i Euro 2024


Me Spanjën që tashmë ka siguruar vendin e saj në finale, ata janë favoritët e qartë në tregun e fituesit të plotë të Euro 2024.

Sigurisht, nëse dëshironi që Anglia ose Holanda të shkojnë deri në fund, tani është koha për t'i mbështetur ato. Kanë mbetur vetëm tre ekipe, më pëlqen çmimi 6.00 që është i disponueshëm për holandezët.

Nga ana tjetër, Spanjën do ta lija vetëm deri pas gjysmëfinales së dytë. Unë dyshoj se shanset e tyre do të zvogëlohen pak nëse Anglia kalon në finale, që do të thotë se do të jeni në gjendje të merrni vlerë më të mirë më afër ndeshjes.

Euro 2024 Outright Odds