Sign in
  Kazino Stake.com

  Kazino Stake.com

  Stake .com është një crypto kazino me vlerësime më të mira me bonuse të jashtëzakonshme dhe lojëra emocionuese.

  Lajmet më të fundit të Kazinosë për Aksionet

  • Kazino aksionesh
  • Licencat
  • Lojëra
  • Si të luani në Kazino Stake.com
  • Pagesat
  • Bonuset dhe promovimet
  • Mbështetja e Klientit
  • Kazino aksionesh - FAQ

  Kazino aksionesh

  Pesëqind mijë lojtarë të regjistruar na thonë se Stake.com po bën diçka të drejtë. Kazinoja e saj tani është një nga më të ngarkuarat në internet, me 1000 lojtarë aktivë çdo ditë.

  Por çfarë e bën Stake.com të dallohet nga turma? Dhe, pse duhet të mendoni të bashkoheni? Ky artikull u përgjigjet në mënyrë gjithëpërfshirëse këtyre pyetjeve duke ofruar një analizë të thellë të Kazinosë së Stake .

  Licencat

  Stake ka disa licenca, gjë që e lejon atë të operojë në mbarë botën. Këto janë ato kryesore që ia vlen të dini:

  • Curacao: Stake.com operohet nga Medium Rare NV nën licencën e lojërave të Antillephone, e cila është e autorizuar nga Qeveria e Curacao.

  • UK Gambling Commission : Klientët në MB mund të luajnë në Stake.UK.com. Kjo faqe është e licencuar dhe e rregulluar nga Komisioni i njohur i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

  • Meksikë: Stake ka një leje speciale për faqen e saj të internetit në Meksikë që është lëshuar nga qeveria.

  • Stake.US : Kjo kazino sociale funksionon në përputhje me ligjet dhe rregulloret e vendit të lotarisë.

  Gjithashtu, Stake është një anëtar i verifikuar i Fondacionit të Crypto . Qëllimi i fondacionit është të ruajë integritetin dhe të rrisë transparencën e lojërave të vërteta të drejta të kazinosë.

  Lojëra

  Kazino Stake.com ka 2500 lojëra virtuale dhe qindra tavolina me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ne kemi shkruar udhëzues gjithëpërfshirës për lojërat e ndryshme të Stake ; megjithatë, këtu është një paraqitje e shkurtër e asaj që është në menu.

  • Origjinalet Stake
  • Ekskluzive Stake
  • Slots
  • Blackjack
  • Ruletë
  • Baccarat
  • Lojëra tavoline
  • Tregtarët e gjallë

  Si të luani në Kazino Stake.com

  Një tipar tërheqës i Stake.com është platforma e tij intuitive dhe e lehtë për t'u përdorur. Nuk ka rëndësi nëse jeni një lojtar me përvojë apo një fillestar total. Mund të filloni dhe të mësoni rrugën tuaj brenda pak minutash.
  1. Ju nuk mund të luani në Kazino Stake pa një llogari. Prandaj, gjëja e parë që duhet të bëni është të regjistroheni duke përdorur lidhjen në këtë faqe.
  2. Kur regjistroheni, futni kodin promovues të Stake.com HUGE . Më pas do të jeni në gjendje të kërkoni bonusin 200% të mirëseardhjes.
  3. Me llogarinë tuaj të krijuar, ju mund të bëni depozitën tuaj të parë. Klikoni në butonin 'Portofolin' në krye të faqes dhe zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës.
  4. Pasi të jetë kredituar depozita juaj, ju jeni gati për të luajtur.

  Stake Register
  Futni kodin promovues HUGE gjatë procesit të regjistrimit.

  Me llogarinë tuaj të financuar, klikoni në skedën Kazino . Nga menyja anësore, zgjidhni kategorinë e lojërave që dëshironi. Për shembull, lojëra elektronike, blackjack ose kazino live.

  Lojërat për kategorinë e zgjedhur do të shfaqen në faqe. Lëvizni nëpër opsionet dhe klikoni në miniaturë për titullin që dëshironi të luani. Rregulloni madhësinë e bastit për t'iu përshtatur buxhetit tuaj dhe shijoni lojën tuaj.

  Pagesat

  Stake.com është, para së gjithash, një kazino kriptomonedhash. Lojtarët mund të bëjnë depozita të shpejta dhe të lehta duke përdorur BTC , ETH , LTC, USDT , DOGE , BCH, XRP , EOS , TRX, BNB, USDC, APE, BUSD, CRO, DAI, LINK, MATIC, SAND, SHIB dhe UNI.

  Përndryshe, nëse nuk keni asnjë crypto , mund të blini disa nëpërmjet partnerit të pagesave të Stake , MoonPay. Kjo do të thotë që mund të përdorni karta debiti, karta krediti ose edhe Google Pay në rrezik. Megjithatë, ju lutemi vini re se ju mund të tërhiqni vetëm nëpërmjet kriptomonedhës tuaj të zgjedhur.

  Megjithëse bilanci i një lojtari dhe të gjitha pagesat janë të lidhura me një ose më shumë cryptocurrencies , Stake tani ka lançuar një veçori që i lejon përdoruesit të shikojnë bilancet e tyre në monedha fiat.

  Për ta bërë këtë, trokitni lehtë mbi shigjetën poshtë pranë bilancit të llogarisë suaj.

  • Klikoni "Cilësimet e portofolit".
  • Aktivizo butonin e ndërrimit "Shfaq crypto në fiat".
  • Zgjidhni 1 nga 13 monedhat lokale dhe klikoni 'Ruaj'.

  Bonuset dhe promovimet

  Stake Casino i përkëdhelë lojtarët e saj me një sërë bonusesh dhe promovimesh. Bonusi aktual i mirëseardhjes për klientët e rinj është 200% deri në 1000 dollarë. Për ta pretenduar këtë, duhet të përdorni kodin tonë promovues të Stake.com HUGE gjatë procesit të regjistrimit.

  Pas ofertës së mirëseardhjes, Stake ka një bollëk promovimesh të rregullta me çmime ditore, javore dhe mujore. Disa nga ofertat më të njohura përfshijnë:

  • Dhuratë Weekly Giveaway 50,000 dollarë
  • Conquer the Casino
  • Pishinë e çmimeve të Stake vs Eddie 20,000 dollarë
  • Gara javore e shumëzuesit
  • Sfidat Ditore të Kazinosë
  • Niveli lart
  • Sfida e Forumit Slots
  • 1,000,000 dollarë në muaj - Bie dhe fiton

  Përveç këtyre, Stake ka një program VIP me 9 nivele, i cili përfshin raketë të kazinosë, bonuse javore dhe mujore, mbështetje të dedikuar dhe përfitime të tjera.

  undefined

  Mbështetja e klientit

  Nëse hasni një problem në Stake Casino, ju rekomandojmë fillimisht të vizitoni Qendrën e Ndihmës. Kjo lidhje për këtë mund të gjendet në fund të faqes kryesore. Është një seksion FAQ që mbulon tema si llogaria, portofoli, kazino dhe bonuset.

  Përndryshe, nëse keni nevojë të kontaktoni mbështetjen e klientit, klikoni në skedën "Mbështetje e drejtpërdrejtë" në meny ose ikonën e kufjeve në fund të ekranit. Stake ofron mbështetje përmes emailit dhe bisedës live. Për përgjigjen më të shpejtë, ne sugjerojmë të përdorni funksionin e bisedës live.

  Kazino Stake - FAQ

  Kush e zotëron Stake.com ?

  Edward (Ed) Craven dhe Eddie Miroslav janë shpallur gjerësisht si themeluesit e Stake.com. Kazinoja online operohet nga Medium Rare NV - një kompani e regjistruar në Curacao.

  A është Stake Casino e ligjshme?

  Po kjo është. Operatori ka licenca të shumta në Curacao, MB dhe Meksikë. Kjo lejon Stake të pranojë lojtarë nga e gjithë bota. Megjithatë, ka disa vende të kufizuara.

  Sa vlen Kazinoja e Stake ?

  Sipas analistëve të industrisë, Stake Casino vlerësohet në më shumë se 1 miliard dollarë. Kjo shifër e raportuar është dhënë në vitin 2021, kështu që është e drejtë të supozohet se Stake vlen më shumë tani.

  A ka Stake Casino një aplikacion celular?

  Stake Casino nuk ka një aplikacion celular të shkarkueshëm. Megjithatë, platforma e internetit është e optimizuar për celularët. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkruani URL-në në shfletuesin tuaj të rregullt, të identifikoheni dhe mund të luani lojërat tuaja të preferuara.

  Më shumë Lajme të Kazinosë