Sign in
  Stake.com Sportsbook

  Stake.com Sportsbook

  Bast para ndeshjes ose drejtpërdrejt në ngjarjet sportive më të mira në botë në Stake .com .

  Lajmet më të fundit të basteve të aksioneve

  • Bastet në Stake.com
  • Stake.com Sport
  • Tregjet e basteve Stake.com
  • Bast Live Bast
  • Karakteristikat e Stake.com Sportsbook
  • Bonuset dhe promovimet sportive të aksioneve
  • Pyetjet e shpeshta për sportet e kunjit

  Bastet në Stake.com

  Stake.com ofron bastorëve të zjarrtë një përvojë të gjerë bastesh sportive në internet. Ju mund të vini bast në ngjarjet më të mëdha dhe më të mira sportive në mbarë botën, kështu që pavarësisht se cili është pasioni juaj, Libri i Sporteve të Stake.com ju mbulon.

  Libri i sporteve është i optimizuar për kompjuterë, tabletë dhe celularë, që do të thotë se mund të vini bast pa mundim në shtëpi ose kur jeni jashtë e rrotull.

  Stake.com Sport

  Në Stake , ju mund të bastni në më shumë se 25 sporte, duke përfshirë:

  • Futbolli
  • Tenis
  • Basketboll
  • Bejsbolli
  • Futboll amerikan
  • Hokej në akull
  • Ragbi
  • Kriket
  • MMA
  • Formula 1
  • Volejboll

  Përveç këtyre, Stake mbulon shumë sporte të veçanta si lakrosi, futbolli galik, gjuajtja galike, skijimi alpin, garat me makina stok, pesapallo dhe schwingen.

  Gama e saj e esports është veçanërisht mbresëlënëse, me lojëra të tilla si Dota 2, League of Legends , King of Glory dhe Counter-Strike gjitha të disponueshme për baste.

  Stake-Sports-Betting

  Stake mbështet përzgjedhjen e tij të gjerë të sporteve me më shumë se 1000 ngjarje para ndeshjeve të listuara çdo ditë.
  Për shembull, bastet e futbollit mund të bastojnë në ligat dhe garat më të mira si Champions League , Premier League dhe Kupa e Botës FIFA . Megjithatë, ka edhe ndeshje nga Bolivia, Egjipti dhe Irani, mes 40+ vendeve të tjera.

  Bastet e tenisit, hokej mbi akull, basketbolli dhe regbi janë gjithashtu të mbështetura mirë. Kjo do të thotë që bastorët kanë një bollëk opsionesh për të zgjedhur.

  Tregjet e basteve Stake.com

  Libri i sporteve Stake u ofron klientëve një bollëk tregjesh bastesh për ngjarje individuale. Ashtu si me shumicën e faqeve të basteve në internet, thellësia e tregjeve varet nga konkurrenca ose ndeshja.

  Merrni si shembull EPL , ju mund të bastni në më shumë se 110 tregje ndeshjesh, por një lojë nga Liga Pro jordaneze mund të ketë vetëm rreth dhjetë tregje. Disa nga tregjet kryesore të basteve që do të gjeni në Stake janë:

  • Fituesi i ndeshjes (1X2)
  • Rezultati i saktë
  • Mbi/Nën totalet
  • Handikapët aziatikë
  • Gjysma e tregjeve
  • BTTS (futboll)
  • Barazim pa bast (futbolli)
  • Lojtari që fiton një set (tenis)
  • Stake Live Bast

  Bast Live Bast

  Një klikim i shpejtë në skedën 'Ngjarje të drejtpërdrejta' në meny dhe ju jeni në faqen e basteve live. Stake.com ofron qindra ngjarje bastesh në lojë çdo ditë, duke filluar nga futbolli dhe tenisi deri te bejsbolli dhe kriket.

  Të gjitha ndeshjet e drejtpërdrejta janë renditur në kategori të veçanta nën sportin e tyre, duke e bërë të lehtë navigimin. Ekzistojnë statistika të drejtpërdrejta të disponueshme në shumicën e ndeshjeve, duke lejuar bastuesit të marrin një pasqyrë të detajuar të veprimit. Kjo mund të ndihmojë në përmirësimin e zgjedhjeve tuaja të basteve kur bëni baste në lojë.

  Për më tepër, klientët e Stake mund të bastojnë drejtpërdrejt përmes telefonave dhe tabletave të tyre. Nuk ka asnjë kompromis as në cilësi. Platforma celulare e bazuar në ueb është e shpejtë dhe e përgjegjshme.

  Kur zgjidhni një bast, ai shtohet në fletën tuaj të bastit. Nga atje, ju vendosni shumën tuaj të bastit dhe klikoni 'Vendosni bast'.

  Diçka që na pëlqeu është nëse shanset ndryshojnë - rriten ose ulen - në pak sekonda që duhen për të vendosur bastin, Stake gjithmonë do të pyesë nëse dëshironi të pranoni çmimin e ri. Në fund të fundit, kjo është e dobishme për bastorët.

  Stake-Live-Betting

  Karakteristikat e Stake.com Sportsbook

  Stake ofron një përvojë të pasur me veçori bastesh sportive në internet. Përveç mosmarrëveshjeve konkurruese në të gjitha sportet, bastorët mund të gëzojnë gjithashtu:

  • Transmetim i drejtpërdrejtë: Stake ofron transmetim të drejtpërdrejtë në mijëra ngjarje çdo muaj. Mund të shikoni futboll të drejtpërdrejtë, esports , bejsboll, tenis dhe shumë sporte të tjera. Për më tepër, ju duhet vetëm një llogari e financuar për të parë transmetimet drejtpërdrejt. Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm në të gjithë kompjuterët dhe celularët.

  • Cash-out: Në Stake , cash out ofrohet në qindra tregje. Thjesht hapni skedën "Bastet e Mia" dhe do të shihni butonin e marrjes së parave në fund të basteve tuaja aktive.

  • Statistikat e Ndeshjes: Qendra e statistikave të ndeshjeve ofron shumë të dhëna të dobishme që bastet mund t'i përdorin për të udhëhequr vendimet e basteve. Ekziston edhe një gjurmues virtual i ndeshjeve, i cili është vetëm disa sekonda pas ngjarjes së drejtpërdrejtë.

  • Pagesa të lehta: Është e lehtë të plotësoni balancën tuaj në Stake. Klikoni në ikonën e portofolit dhe merrni adresën tuaj të portofolit për të dërguar crypto në llogarinë tuaj.

  • Mbështetje e drejtpërdrejtë: Nëse keni ndonjëherë një problem, mbështetja e klientit të Stake është gjithmonë në dispozicion për t'ju ndihmuar. Ju mund të kontaktoni ekipin me bisedë të drejtpërdrejtë ose me email direkt nga platforma.

  Bonuset dhe promovimet sportive të aksioneve

  Ju mund ta nisni aventurën tuaj të basteve sportive të Stake me një bonus mirëseardhjeje të përputhur 200% me vlerë deri në $1,000 . Për të kërkuar këtë ofertë, sigurohuni që të përdorni kodin promovues të Stake.com HUGE në formularin e regjistrimit kur krijoni një llogari të re klienti.

  Përveç ofertës së mirëseardhjes, Stake ka një grumbull promovimesh të rregullta që ia vlen t'i shikoni, duke përfshirë:

  • Dhuratë Weekly Giveaway 50,000 dollarë
  • Everton Road to Glory Cash Drops
  • Shlyerja e golit në pjesën e parë të Watford
  • Everton shënon dy herë pagim
  • EPL Multi Insurance
  • 5,000 $ Niveli Sportiv lart
  • Fitimet e dyfishta të UFC Fight Night
  • Sfida sportive e përsosur 10 - 2500 dollarë
  • Sfida me shanse më të larta 10,000 dollarë

  undefined

  Pyetjet e shpeshta për sportet Stake

  Cili është kodi promovues i sporteve të Stake ?

  Kodi promovues i Stake.com është HUGE. Me këtë, ju mund të kërkoni një bonus depozite 200% të përputhur deri në 1000 dollarë, i cili mund të përdoret si për bastet sportive ashtu edhe për lojërat e fatit në kazino.

  A ofron Stake Sports gara me kuaj?

  Aktualisht, Stake nuk ofron gara me kuaj apo zagarë. Megjithatë, garat janë të njohura në të gjithë botën, kështu që ky është një sport që mund të shtohet në Librin e Sporteve të Stake në të ardhmen.

  A ofron Stake cash-out?

  Po, lojtarët mund të arkëtojnë bastet e tyre në Stake.com. Për ta bërë këtë, hapni skedën 'Bastet e Mia' dhe do të shihni butonin e arkëtimit në fund të biletave tuaja aktive të basteve.

  Çfarë është Stake Multi Insurance?

  Multi Insurance është një promovim i Stake për Premier Leaguen angleze. Nëse bastorët vendosin një akumulator me 4 këmbë në tregun 1X2 dhe njëra këmbë humbet, Stake do t'ju japë një rimbursim deri në $50.

  Lajmet më të fundit të Librave Sportive të Kunjit